Вівторок, 3 Грудня, 2019

Розпочався прийом заяв від учасників АТО/ООС та ВПО на отримання пільгового кредиту на придбання житла

3 грудня 2019 року розпочався прийом заяв про намір отримати пільговий кредит на придбання житла від громадян – учасників проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб.

Володимир Зеленський: Всі закони, що ухвалюються, повинні враховувати потреби людей з інвалідністю

Президент України Володимир Зеленський у Міжнародний день людей з інвалідністю підписав указ «Про підвищення ефективності заходів у сфері прав осіб з інвалідністю».

Президент підписав закони щодо середньострокового планування будівництва, ремонту та утримання автодоріг загального користування

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо запровадження середньострокового планування розвитку та утримання автомобільних доріг загального користування» № 282-ІХ, який Верховна Рада України ухвалила в цілому 12 листопада 2019 року.

Увага! На території району фіксується зростання загибелі людей на пожежі!

Звертаюсь до жителів району з приводу стрімкого зростання кількості пожеж та їх трагічних наслідків. Через грубе порушення правил пожежної безпеки на території Хорошівського району за поточний рік сталося 122 пожежі (2018 рік – 59 пожеж).