Увага! На території району фіксується зростання загибелі людей на пожежі!

Звертаюсь до жителів району з приводу стрімкого зростання кількості пожеж та їх трагічних наслідків. Через грубе порушення правил пожежної безпеки на території Хорошівського району за поточний рік сталося 122 пожежі (2018 рік – 59 пожеж). У вогні загинуло 3 особи та 1 особу травмовано (2018 рік – 1 особа загинула та 2 особи травмовано).

01 січня 2019 року в смт Іршанськ Хорошівського району виникла пожежа в гаражі. Під час гасіння пожежі виявлено тіла власника 1975 року народження. Ймовірна причина пожежі – порушення правил монтажу димарів.

11 червня 2019 року в с. Старий Бобрик Хорошівського району в літній кухні виявлено обгорівше тіло власника помешкання 1963 року народження. Ймовірна причина пожежі – необережність під час паління цигарок.

27 жовтня 2019 року в с. Рижани Хорошівського району в літній кухні виявлено тіло племінника власниці помешкання 1968 року народження. Ймовірна причина пожежі – необережність під час паління цигарок.

Здебільшого, основними причинами виникнення пожеж у помешканнях є порушення громадянами правил пожежної безпеки під час експлуатації електрообігрівачів та печей, перенавантаження або несправність електромережі а також паління у нетверезому стані.

До числа об’єктивних причин, що зумовлюють напруженість обстановки з пожежами в житловому секторі, слід віднести високу ступінь зношеності житлового фонду; відсутність економічних можливостей підтримання протипожежного стану будівель. А основною причиною є виключення з життєвих пріоритетів питань забезпечення власної безпеки.

Закликаю Вас дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки в побуті та на підприємствах.

Начальник Хорошівського районного сектору У ДСНС в області Володимир МАЙСТРЕНКО

Схожі новини