Середа, Грудень 11th, 2019

Уряд схвалив законопроект, який дозволить у подальшому підвищити прожитковий мінімум

Уряд схвалив проект Закону України, який дозволить у подальшому підвищити прожитковий мінімум, за попередніми розрахунками до 4200 грн на місяць.

День правової допомоги у підрозділі пробації

11 грудня 2019 року старший інспектор Хорошівського РС філії Центру пробації у Житомирській області Олександр Батюк та начальник «Хорошівського бюро правової допомоги» Лариса Шапіренко провели день правової допомоги у підрозділі пробації.

Президент підписав закон про Державний бюджет України на 2020 рік

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про Державний бюджет України на 2020 рік» № 294-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 14 листопада 2019 року.

Протягом минулого тижня кількість хворих на грип та ГРВІ у Житомирській області збільшилась

Рівень захворюваності населення на грип та ГРВІ у Житомирській області за результатами моніторингу 49 тижня поточного року становить 573,9 на 100 тис. населення (минулий тиждень – 570,4 на 100 тис. населення), що на 0,1 % менше епідемічного порогу захворюваності, який складає 574,5 на 100 тис. населення.