Четвер, 12 Грудня, 2019

Відбулося засідання двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання

12 грудня 2019 року, о 10 00 годині, в залі засідань районної ради розпочала свою роботу двадцять третя сесія районної ради сьомого скликання.

«Охматдит» добудують швидше: Володимир Зеленський підписав закон щодо виділення 200 млн грн з Фонду Президента України

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» № 360-ІХ, який Верховна Рада України ухвалила 6 грудня 2019 року.

З 2020 року Україна переходить на ринкове ціноутворення на газ для побутових споживачів

Населення отримає знижені ціни на газ вже в грудні, а захищені споживачі отримають кілька варіантів ціни з 1 січня 2020 року.