У Хорошеві вшановували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Про встановлення цієї пам’ятної дати 10 листопада 2006 року було видано Указ Президента України № 945/2006.

Сьогодні, 13 грудня, у фоє Хорошівського будинку культури, зібралися представники органів виконавчої влади району та органів місцевого самоврядування, представники трудових колективів та громадськість аби вшанувати пам’ять тих хто пожертвував власним життям задля спасіння людства від екологічної катастрофи і вклонитися тим ліквідаторам, що живуть серед нас.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять  героїв-ліквідаторів, які віддали своє життя заради спасіння, без перебільшення, мільйонів.

Фото з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Керівник апарату районної державної адміністрації Ігор Ткач, заступник голови  районної ради Лілія Ковальчук та заступник селищного голови Хорошівської ОТГ Василь Зіник поклали  квіти до пам’ятного знаку жертв Чорнобильської катастрофи.

Схожі новини