Відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з протидії реалізації на території району пального з порушенням вимог чинного законодавства України

Сьогодні, 13 січня 2020 року, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Баранівський провів засідання міжвідомчої робочої групи з протидії реалізації на території району пального з порушенням вимог чинного законодавства України, на порядок денний якого виносилося питання про боротьбу з нелегальними АЗС.

Засідання відбулося за участі членів робочої групи та представника Коростишівської  місцевої прокуратури, юриста І класу, прокурора Сергія Березовського.

За підсумками засідання прийнято відповідне протокольне рішення та узгоджено план дії робочої групи.

Схожі новини