Головне меню

Міжвідомча робоча група здійснила перевірку легальної діяльності АЗС

Міжвідомча робоча група з протидії реалізації на території району пального з порушенням вимог чинного законодавства України здійснила перевірку легальної діяльності АЗС.

Це повторна перевірка, яка була запланована під час засідання робочої групи 13 січня. За дорученням голови ОДА робочу групу очолив перший заступник голови Хорошівської РДА Богдан Баранівський.

На території району розміщено 13 місць реалізації паливно-мастильних матеріалів, з яких десять автозаправних станцій працюють без порушення законодавства та мають відповідні дозвільні документи. Ще три об’єкти, які ймовірно здійснювали незаконну реалізацію паливно-мастильних матеріалів, самостійно припинили свою роботу. Тому робоча група навідалася до них з повторним оглядом та засвідчила, відсутність діяльності. Зокрема, ємність для  газу, попередньо виявлена робочою групою на території АЗС «Титан», що належала ПП «Легіон-С» на сьогодні була демонтована. 

У районі продовжується перевірка легальної діяльності АЗС.

Нагадаємо, що в області діє «гаряча лінія» щодо виявів фактів незаконної діяльності АЗС. Якщо у вас є інформацію про нелегальні станції – телефонуйте за номером – (0412) 47-46-33


Схожі новини

Залишити відповідь