Управління Державної казначейської служби України у Хорошівському районі інформує

Управління Державної казначейської служби України у Хорошівському районі Житомирської області повідомляє, що з 01.01.2020 у Державній казначейській службі України введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету, відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2012 №1203, та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

Проте, продовжує надходити велика кількість платежів на рахунки, які діяли до 01.01.2020, що не дає можливості здійснити їх зарахування до державного та місцевих бюджетів та на рахунки бюджетних установ.

Враховуючи зазначене та з метою запобігання виникнення у платників податків податкового боргу зі сплати податків, зборів, платежів, просимо сплату до бюджетів податків, зборів, платежів та інших доходів до бюджету проводити виключно на нові рахунки, які діють з 01.01.2020 року:

В. о. начальника УДКСУ у Хорошівському районі Житомирської області Тетяна ОПАНАЩУК

Схожі новини