П’ятниця, Січень 17th, 2020

Глава Уряду представив нового Голову НАЗК

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук представив нового Голову Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Новікова.

Земельна реформа в Україні

Конституція каже, що власником українських земель є народ України. Втім, за всі роки Незалежності громадяни так і не отримали право вільно розпоряджатися цією власністю. Це стало однією з причин бідності на селі.

Володимир Зеленський підписав указ, який узгоджує вік призову на військову службу з вимогами українського законодавства

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році», яким вік призову узгоджується з вимогами Закону «Про військовий обов’язок і військову службу».