Понеділок, Січень 20th, 2020

У районі працює мобільна група по виявленню незаконних місць проведення азартних ігор

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 14.01.2020 року №6 утворено мобільну групу по виявленню на території району незаконних місць проведення державних лотерей та азартних ігор із залученням до її складу представників поліції.

Обговорювали план дій з профілактики правопорушень серед неповнолітніх

20 січня 2020 року в.о. начальника Хорошівського районного сектору філії Державна установа «Центр пробації» в Житомирській області Олександр Батюк провів робочу зустріч з інспектором ювенальної превенції Хорошівського ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області капітаном поліції Василем Кривцем.

Володимир Зеленський вшанував пам’ять загиблих «кіборгів» – захисників Донецького аеропорту

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у заходах з ушанування пам’яті військовослужбовців, які в цей день 2015 року загинули при обороні Донецького аеропорту під час війни на сході України.

Житомирська область упевнено тримає першість у рейтингу органів Державного реєстру виборців

Відповідно до інформації, отриманої відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату Житомирської облдержадміністрації від Служби розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії, Житомирська область стабільно щомісячно посідає перше місце в Україні у рейтингу органів Державного реєстру виборців.

Жодних корупційних та непрозорих схем у Державній архітектурно-будівельній інспекції не буде

“Жодних корупційних та непрозорих схем в Державній архітектурно-будівельній інспекції не буде. Це моя принципова позиція. Якщо потрібно буде, ДАБІ в тому вигляді, у якому вона є зараз, буде ліквідовано”, – про це сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час наради щодо розвитку будівельної галузі та детінізації ринку праці у будівництві.