У районі працює мобільна група по виявленню незаконних місць проведення азартних ігор

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 14.01.2020 року №6 утворено мобільну групу по виявленню на території району незаконних місць проведення державних лотерей та азартних ігор із залученням до її складу представників поліції.

Розпорядження прийнято на виконання доручення Уряду щодо виявлення  незаконних місць проведення державних лотерей з використанням ігрового обладнання, а також місць ймовірного проведення азартних ігор.

Мобільна група здійснила огляд місць ймовірного проведення азартних ігор за адресами:

– смт Іршанськ, вул. Гулія, 14 (станом на 14.01.2020 року на приміщенні вивіски відсутні, комп’ютери та ігрові автомати всередині приміщення відсутні, за інформацією власника приміщення договір оренди приміщення припиняється з 01.02.2020 року);

– смт. Хорошів, вул. Героїв України, 10а, (станом на 15.01.2020 року на приміщенні вивіски відсутні, на момент огляду приміщення зачинено).

Робота мобільної групи по виявленню на території району незаконних місць проведення азартних ігор триває. Якщо у вас є інформація про незаконні місця проведення азартних ігор телефонуйте за номером (0412) 47-44-37

Схожі новини