У Хорошеві відзначали День Соборності

22 січня в Україні відзначається День Соборності в честь проголошення в 1919 році злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).

Офіційним державним святом День Соборності України став тільки в 1999 році після підписання Президентом України відповідного указу.

Деякий час, з 30 грудня 2011 року, в цей день відзначався «День Соборності і Свободи України» – своїм указом тодішній Президент переніс День Свободи з 22 листопада і об’єднав з Днем Соборності. Цей указ було скасовано 13 листопада 2014 року Указом Президента України № 871/2014 та повернуто святу колишню назву.

Сьогодні, 22 січня, очільники району, представники трудових колективів та  жителі Хорошева зібралися біля пам’ятника Тараса Шевченка аби згадати події тих років.

Керівник апарату РДА Ігор Ткач та голова районної ради Андрій Ющенко  поклали квіти до підніжжя пам’ятника Великому Кобзареві.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх полеглих за гідність і свободу народу України.

Схожі новини