Безкоштовна психологічна реабілітація в реабілітаційних установах України для учасників АТО/ООС

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1057 учасники АТО/ООС мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України.

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції органи соціального захисту населення організовують направлення учасників АТО/ООС до реабілітаційних установ.

Для отримання направлення на психологічну реабілітацію в реабілітаційній установі необхідно:

• Звернутися до управління праці та соціального захисту населення районних райдержадміністрацій та виконавчих органів міської ради за:

– зареєстрованим місцем проживання;

– фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік (для осіб, що переселилися з тимчасово окупованої території).

• Заповнити заяву встановленого зразку, до якої додати копії (Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду):

– посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

– документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

• Орган соціального захисту населення:

– реєструє зазначені вище документи;

– видає учаснику АТО/ООС, за його бажанням, направлення на реабілітацію.

За детальною інформацією про психологічну реабілітацію учасників АТО/ООС необхідно звернутися в управління праці та соціального захисту населення Хорошівської РДА за адресою: смт. Хорошів, вул. Соборна, 1  тел. 3-35-04, 096-773-86-22, 093-572-93-24 каб. № 8.

Схожі новини