Відбулася нарада з питань поліпшення якості перевезення пасажирів автомобільним транспортом у межах району

Сьогодні, 06.02.2019 року, відбулася нарада з питань поліпшення якості перевезення пасажирів автомобільним транспортом у межах району. В нараді взяли участь представники ОТГ та автоперевізника ПП «РІМ Богдан» – заступник директора Дмитро Левківський та головний  бухгалтер підприємства Вікторія Третьякова.

Обговорювали виконання умов договору щодо перевезення пасажирів по маршруту «Володарськ-Волинський – Іршанськ до с.Заздрівка».

Узгодили умови укладання договорів на перевезення пільгових категорій громадян у межах району, виділення кошті з місцевих бюджетів ОТГ та сільських рад на здійснення перевезення пільговиків та інші проблемні питання транспортного сполучення населених пунктів району і шляхи їх вирішення.

Схожі новини