Понеділок, Лютий 10th, 2020

Інформація про виконання бюджету Хорошівського району за 2019 рік

Протягом 2019 року до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло 9 944,1тис.грн. власних доходів, що на 475,9тис.грн. менше ніж затверджений органами місцевого самоврядування плановий показник з урахуванням внесених змін. Недоотримано до 2018 року 407,5тис.грн.

Про виконання Хорошівського районного бюджету за 2019 рік

Протягом 2019 року до загального фонду районного бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 3722,1тис.грн., що на 213,0тис.грн. менше в порівнянні з затвердженим районною радою плановим показником з урахуванням внесених змін та менше від надходжень минулого року на 104,7тис.грн.

Президент підписав закон щодо посилення захисту осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо посилення захисту осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності» № 473-ІХ, який Верховна Рада України схвалила 16 січня 2020 року.

ЗСУ запрошують жителів Житомирщини на військову службу за контрактом. Порядок прийняття

Збройні Сили України запрошують громадян укладати контракт на проходження військової служби та нагадують порядок прийняття на неї.

Більше мільйона користувачів уже завантажили мобільний додаток «Дія». Як скористатися сервісом

За даними Міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, 1 047 403 унікальних користувачів уже успішно завантажили мобільний додаток «Дія».