Звернення першого заступника голови РДА з нагоди Дня Героїв Небесної сотні

Шановні жителі Хорошівщини!

Відповідно до Указу Президента України 20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Це не просто офіційна дата в  нашому календарі, це переломний етап у новітній історії України, точка неповернення до старої пострадянської моделі відносин між владою та суспільством.

Для кожного свідомого громадянина, для усього нашого народу це данина громадянській відвазі, силі духу учасників Революції Гідності та нагода гідно вшанувати пам`ять самовідданих патріотів, які пожертвували власним життям за ідеали свободи і демократії.

Щирі співчуття родинам загиблих Героїв, вічна світла пам’ять полеглим за волю, гідність та право на вільний розвиток України.

Слава Героям Небесної сотні, слава українським воїнам, які з гідністю та честю виконують свій святий обов’язок захисту нашої Батьківщини.

Слава Україні!!! Героям Слава!!!

Перший заступник голови РДА Богдан Баранівський

Схожі новини