Головне меню

Віталій Бунечко: Житомирщина отримала першу партію медичних засобів для боротьби з COVID-19

Понад 13,7 тис. різних найменувань медичних засобів для боротьби з коронавіпусною інфекцією отримала Житомирська область сьогодні, 24 березня. Це тест-системи для ПЛР-аналізу, експрес-тести, біокостюми, захисні маски для обличчя, біозахисні медичні костюми, антисептичні засоби.

«Ми отримали першу партію медичних засобів для боротьби із коронавірусом із Китаю, яка вкрай необхідна для поповнення запасів у лікарнях Житомирщини. Частину цих засобів розподілять між лікувальними закладами області, залишок зберігатиметься на базі спеціального медичного постачання», – розповів голова ОДА Віталій Бунечко.

Перевірити, що отримала область від Міністерства охорони здоров’я України для боротьби із COVID-19 до Житомирської бази спеціального медичного постачання завітали голова ОДА Віталій Бунечко разом із начальником управління охорони здоров’я ОДА Миколою Сусликом та представниками ЗМІ регіону.

Тож, Житомирщина отримала такі медичні засоби:

  • понад 1 тис. 750 тест-системи для ПЛР-аналізу, частину з цих тестів направлять до Житомирського обласного лабораторного центру;
  • 5 тис. експрес-тестів, що дозволять виявити недугу в перші дні захворювання;
  • 500 біокостюмів75 з яких направлять до Головного управління Нацполіції в Житомирській області;
  • 6 тис. захисних масок для лікарняних закладів та правоохоронців;
  • 500 костюмів, з яких 75 одиниць направлять до Головного управління Нацполіції в Житомирській області.

Також Житомирщина отримала більше сотні антисептичних засобів, які у разі потреби доставлятимуть до медичних закладів регіону.

Резерви усіх цих медичних засобів зберігатимуться на базі спеціального медичного постачання в Житомирі.

Віталій Бунечко закликає представників бізнесу області долучатися до збору різних медичних засобів для районних лікарень.


Схожі новини

Залишити відповідь