Житомирська ОДА закликає: Переможемо коронавірус разом! ВІДЕОРОЛИК

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА презентує соціальний відеоролик «Переможемо коронавірус разом!».

Ролик створено з метою інформування жителів області у рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії щодо попередження поширення в Житомирській області коронавірусної інфекції.

Учасники відео – відомі житомиряни, які закликають глядачів бути відповідальними та об’єднати зусилля у протистоянні пандемії – коронавірусній інфекції.

Відеоролик «Переможемо коронавірус разом!» можна переглянути на каналі ОДА в YouTube та в ефірі телеканалів області.

Як проходили зйомки відеоролика дивіться ТУТ.

#ПЕРЕМОЖЕМОКОРОНАВІРУСРАЗОМ

ДовідковоАвтори ідеї – управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА. Ролик відзнято телеканалом СК1.

Схожі новини