Середа, Березень 25th, 2020

Хорошівський відділ обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Житомирській області інформує

Шановні громадяни! Хорошівським відділом обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області прийом громадян у період надзвичайної ситуації буде проводитися в телефонному режимі та шляхом дистаційного обслуговування.

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Таке рішення прийняте сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

За незаконний експорт товарів протиепідемічного призначення буде передбачена кримінальна відповідальність. Уряд на засіданні 25 березня схвалив внесення змін до Кримінального кодексу України щодо криміналізації переміщення через митний кордон України товарів протиепідемічного призначення.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 25 березня

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 25 березня в Україні 113 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 4 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 29 нових випадків. Виявлено перші випадки інфікування у Волинській, Одеській, Луганській та Запорізькій областях.

Ситуація щодо коронавірусу на Житомирщині станом на 25 березня

Станом на 09.00 25.03.2020 в області залишаються зареєстрованими 2 лабораторно підтверджених випадки COVID-19: летальний випадок у мешканки м. Радомишль та у мешканця м. Житомира, який залишається на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КУ «Лікарня No1» м. Житомир (зареєстрований 19.03.2020р.).