Четвер, Березень 26th, 2020

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 0,1638 га (кадастровий номер 1821187600:06:001:0522), розташованої за межами населеного пункту на території Новоборівської селищної ради Хорошівського району, Житомирської області з метою зміни цільового призначення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства під індивідуальне садівництво».

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 26 березня

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 26 березня в Україні 156 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 43 нові випадки.

Ситуація щодо коронавірусу на Житомирщині станом на 26 березня

Станом на 9 год 26.03.2020р. в області залишаються зареєстрованими 2 лабораторно підтверджених випадки СОУГО-19: летальний випадок у мешканки м. Радомишль та у мешканця м. Житомира, що зареєстрований 19.03.2020р.

Віталій Бунечко провів засідання оперативного штабу щодо запобігання занесенню і поширенню випадків COVID-19

З метою недопущення поширення коронавірусу на території Житомирської області потрібно встановити більш жорсткі карантинні заходи, спрямовані на протидію розповсюдженню коронавірусної інфекції.