Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 0,1638 га (кадастровий номер 1821187600:06:001:0522),  розташованої за межами населеного пункту на території  Новоборівської селищної ради  Хорошівського району, Житомирської області з метою зміни цільового призначення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства під індивідуальне садівництво».

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації-детального плану території «Детальний план території земельної ділянки площею 0,1638 га (кадастровий номер 1821187600:06:001:0522),  розташованої за межами населеного пункту на території  Новоборівської селищної ради  Хорошівського району, Житомирської області з метою зміни цільового призначення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства під індивідуальне садівництво».

Містобудівна документація – детальний план території земельної ділянки, розроблений на підставі розпоряджень Хорошівської районної державної адміністрації № 16  від 04.02.2020 р., №32 від 26.02.2020 р.

Замовник: Хорошівська  районна державна адміністрація.

Платник:  Ковальчук О.М.

Місце розташування: за межами населеного пункту на території  Новоборівської селищної ради Хорошівського району Житомирської області.

Основна мета проекту – зміна цільового призначення земельної ділянки площею 0,1638 га, із земель для ведення особистого селянського господарства під індивідуальне садівництво. Уточнюється, планується та розглядається можливість використання території, визначаються містобудівні умови та обмеження для подальшого освоєння земельної ділянки для індивідуального садівництва, використання території згідно з державними будівельними протипожежними та санітарно-гігієнічними нормами, планувальної структури і функціонального призначення, переважних, супутніх та допустимих видів використання території.

Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування:

Хорошівська районна державна адміністрація Житомирської області.

Ознайомитись з проектом «Детальний план території земельної ділянки площею 0,1638 га (кадастровий номер 1821187600:06:001:0522),  розташованої за межами населеного пункту на території  Новоборівської селищної ради  Хорошівського району, Житомирської області з метою зміни цільового призначення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства під індивідуальне садівництво», можна  в Хорошівській районній державній адміністрації в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, понеділок-п’ятниця з 8.00 до 17.00.  Відповідальний – начальник відділу  Самойленко Ліна Степанівна.

Пропозиції (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймаються  з 26.03.2020 р.   по 26.04. 2020 року  включно, за адресою смт. Хорошів, вул. Героїв України, 6 в кабінеті відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  райдержадміністрації.

Пропозиції та зауваження відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слуханні можуть приймати участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст.21  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадського слухання – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  райдержадміністрації Самойленко Ліна Степанівна.

Громадські слухання будуть проходити  о 11.00 год.   27 квітня 2020 року в малому залі засідань Хорошівської районної державної адміністрації  за адресою: смт.Хорошів, вул. Героїв України, 6 ( 3 поверх).

Розпорядження голови РДА № 16 від 04.02.2020р. “Про розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Новоборівської селизщної ради Хорошівського району Житомирської області”

Схожі новини