Головне меню

На Житомирщині визначені 12 медзакладів «першої хвилі» для надання інтенсивної терапії при COVID-19

Для надання інтенсивної терапії особам з підозрою на випадок гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом визначені 12 закладів охорони здоров’я «першої хвилі». Про це повідомляє управління охорони здоров’я ОДА.

Ці 12 медичних закладів мають можливість ізоляції хворого у інфекційному відділенні, забезпечення інтенсивної терапії з елементами реанімації.

Крім того, в області створені мобільні медичні бригади з проведення забору зразкiв бiологiчних матеріалів від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу. Так бригади складаються з водія та медичного працівника, який не пов’язаний з наданням екстреної медичної допомоги. Бригади забезпечені засобами індивідуального захисту та обладнанням.

У закладах охорони здоров’я Житомирської області передбачена організація харчування осіб, які залучені до надання медичної допомоги у зв’язку із протидією коронавірусній хворобі (COVID-19). Також визначені кімнати відпочинку для працівників поліції.

Також управління охорони здоров’я ОДА нагадує, що в області визначені 2 бригади екстреної медичної допомоги для транспортування пацієнтів та інфекційні стаціонари, які готові надавати цілодобову медичну допомогу та інтенсивну терапію при поодиноких випадках COVID-19 дітям та дорослим у м. Житомирі. У кожному пункті постійного базування визначено по одній бригаді екстреної медичної допомоги для роботи у вогнищах COVID-19. Бригади укомплектовані засобами індивідуального захисту.


Схожі новини

Залишити відповідь