Головне меню

Віталій Бунечко проінформував щодо розповсюдження коронавірусу в Житомирській області

Наразі у Житомирській області зареєстровано 27 лабораторно підтверджених випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це йшлося сьогодні, 8 квітня, на брифінгу голови ОДА Віталія Бунечка та начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика щодо ситуації з коронавірусом на Житомирщині.

“За минулу добу зареєстровано ще 13 випадків зараження в Житомирській області. Тож загальна кількість становить на данний момент 27 осіб. У лабораторних центрах перевіряється ще 22 підозри захворювання на коронавірус,” — сказав Віталій Бунечко.

Голова ОДА також наголосив на необхідності дотримання правил карантину та самоізоляції, бо нові випадки зараження коронавірусом виявлено саме у контактних осіб, а не у тих, які повернулись із-за кордону.

Зверніть увагу! З 9 квітня щоденний онлайн-брифінг керівництва ОДА про епідемічну ситуацію на Житомирщині щодо коронавірусної інфекції розпочинатиметься о 10.30. Кожен може дивитися трансляцію брифінгу в режимі реального часу на сторінці Житомирська ОДА у Фейсбуці.

Представники ЗМІ області можуть надсилати свої запитання кожного дня до 09.30 за такими номерами телефонів: (067) 923-88-11(067) 339-23-84. Керівництво області надасть відповіді під час щоденного онлайн-брифінгу.


Схожі новини

Залишити відповідь