П’ятниця, 22 Травня, 2020

Податкова реформа-2020: Президент підписав законопроєкт № 1210

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» № 466-IX, який Верховна Рада України ухвалила ще 16 січня поточного року (відомий як законопроєкт № 1210).

Житомирська область може готуватися до ІІ етапу виходу з карантину

Житомирська область одна з дванадцяти в Україні, де можна послаблювати карантинні обмеження з 22 травня 2020 року. Так, на інфографіці, розробленій Кабінетом Міністрів України, зазначено цільові показники по всім регіонам країни станом на сьогодні.

МОЗ: Процес вакцинації в Україні негайно активізується

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов закликав регіони активізувати і поставити на контроль питання імунізації відповідно до календаря щеплень. Це пов’язано з тим, що за деякими вакцинами відставання від календарного плану становить до 20%. Про це Максим Степанов повідомив на щоденному брифінгу.

29 травня долучайся онлайн до “ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТ 2020”

VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест цього року відбудеться онлайн – з 29 травня по 7 червня на сайті фестивалю childrenkinofest.com. Як і завжди, фільми програми можна буде подивитись безкоштовно.

Податкова реформа: Президент звернувся до уряду з низкою пропозицій у зв’язку з внесенням змін до Податкового кодексу України

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Кабінету Міністрів з низкою пропозицій, зокрема щодо визначення чітких та зрозумілих правил оподаткування контрольованих іноземних компаній у зв’язку з підписанням Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» № 466-IX.

Обласний лабораторний центр повідомляє: на Житомирщині зафіксовано 607 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 22.05.2020 (за минулу добу – 21 травня) зареєстровано нових лабораторно підтверджених випадків – 18.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 22 травня в Україні 20148 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 588 летальних, 6585 пацієнтів одужало. Загалом захворіли 1434 дитини та 3907 медиків.