Вівторок, 30 Червня, 2020

Володимир Зеленський на засіданні Нацради реформ: Будь-яка реформа – це перш за все результат

Президент України Володимир Зеленський провів перше засідання Національної ради реформ за участю керівництва Кабінету Міністрів і Верховної Ради.

Вступ 2020: гарячі лінії та приймальня громадян розпочали роботу 30 червня

Сьогодні, 30 червня 2020 року, в МОН розпочнуть роботу консультативні телефонні лінії та приймальня громадян щодо вступної кампанії 2020. Вони працюватимуть до 15 вересня включно. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Президент провів традиційну селекторну нараду щодо запобігання поширенню коронавірусу

Львівщина десятий день лідирує за кількістю хворих на коронавірус. За останню добу там виявили 143 нові випадки, троє людей померли. Про це доповів Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на традиційній селекторній нараді щодо запобігання поширенню коронавірусу, яка відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Обласний лабораторний центр повідомляє: на Житомирщині зафіксовано 1404 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

За даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 30.06.2020 (за минулу добу – 29 червня) вперше за останні три місяці не виявлено жодного нового випадку захворювання.