Уряд затвердив розподіл коштів по областях на забезпечення житлом ветеранів з інвалідністю І-ІІ групи та родин загиблих

На засіданні Уряду 1 липня було ухвалено розпорядження про розподіл субвенції на виплату грошової компенсації на придбання житла для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції.

До 24-х областей та міста Київ будуть спрямовані кошти у загальному обсязі понад 305, 145,3 млн грн.

Це дозволить виплатити компенсацію за житло 262 особам з інвалідністю І-ІІ групи та членам сімей загиблих, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Документ прийнято відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 719, якою унормовано питання забезпечення житлом осіб з інвалідністю І-ІІ групи та родин загиблих (померлих) внаслідок поранень під час безпосередньої участі в АТО, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Схожі новини