Програма «Велике будівництво» сприяє реалізації соціально-освітніх проектів у Хорошівській ОТГ

За підтримки голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка в Хорошівській об’єднаній територіальній громаді реалізуються проєкти розбудови інфраструктури та соціально важливих об’єктів у рамках програми «Велике будівництво».

Наразі здійснено капітальний ремонт Хорошівської гімназії та отримано фінансування на ремонт і придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти.

Житомирською обласною державною адміністрацією виділено іншу субвенцію на будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту, а саме: футбол, баскетбол, волейбол, великий теніс, який встановлено на території Зубринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вул.Пушкінська, 26 с.Зубринка Хорошівського району).

Також за сприяння очільника області в Хорошівській ОТГ реалізовано ряд проектів з благоустрою громади:

• благоустрій території за адресою: смт.Хорошів вул.Героїв України, 55 (облаштування дитячого майданчика);
  • відновлення вуличного освітлення центральної вулиці в с.Зубринка Хорошівського району.

Реалізація даних проектів на території Хорошівської ОТГ дає змогу  покращити освітні можливості та  забезпечити здоровий спосіб життя підростаючого покоління, створює комфортні умови перебування в освітньому закладі учнів та педагогів, забезпечує ефективне використання енергоресурсів.

Схожі новини