Обласний ярмарок Меду

Завдячуючи природно-кліматичним умовам та працьовитим людям бджільництво є однією з найдавніших галузей сільського господарства області.

На сьогоднішній день по виробництву меду та бджолопродуктів Житомирська область займає перші місця в Україні.

В усіх категоріях господарств в області з року в рік стабільно виробляється до 8000 тон меду, забезпечуючи жителів нашого краю медопродукцією  більше  у 6 разів в порівнянні з іншими областями.

З метою популяризації вживання населенням медової продукції громадська обласна спілка пасічників «Бджологради Житомирщини» за сприянням департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації проводить обласний ярмарок Меду 14 серпня цього року в місті Житомир по вул. Михайлівська.

Запис до участі в ярмарку за телефоном:

0679169978 – Івашина Юрій Васильович

0979103968 – Кухарчук Лариса Миколаївна