Четвер, 17 Вересня, 2020

Мінцифри: Уряд дозволив використання копій цифрових документів у Дія, в тому числі цифрового податкового номера

Кабінет Міністрів затвердив механізм використання цифрової версії податкового номера та електронних копій документів у застосунку Дія. Для цього було внесено відповідні зміни до постанови від 15 квітня 2020 р. “Про реалізацію експериментального проекту щодо застосування відображення в електронному вигляді інформації, що міститься в паспорті громадянина України у формі картки, та відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у паспорті громадянина України для виїзду за кордон”.

Уряд схвалив зміни до постанови про карантинні заходи

Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому засіданні ухвалив ініційовані МОЗ зміни до постанови щодо встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на брифінгу за підсумками засідання Уряду.

Привітали рятувальників з професійним святом

Сьогодні, 17 вересня, українські рятувальники відзначають своє професійне свято.

Спрощено процедуру надання документів на отримання одноразової матеріальної допомоги

Урядом спрощено процедуру надання документів на отримання одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю та їх законним представникам.

МОЗ повідомляє: станом на 17 вересня в Україні зафіксовано – 3584 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

17 вересня (станом на 9:00) в Україні 166 244 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, із них 3 400 летальних, 73 913 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 3 584 нові випадки.

Обласний лабораторний центр повідомляє: на Житомирщині зафіксовано 4656 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 17.09.2020 (за минулу добу – 16 вересня) зареєстровано 113 нових лабораторно підтверджених випадків.

Велике будівництво на Житомирщині: введено в експлуатацію 15-тикілометрову ділянку автодороги М-21. ФОТО та ВІДЕО

Автодорога М-21 Виступовичі-Житомир-Могилів-Подільський (через Вінницю) має протяжність в межах Житомирської області 224,5 км та є частиною Міжнародного транспортного коридору, який з’єднує Україну з Республікою Білорусь та Молдовою.

З Днем рятівника

Шановні співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій! Вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника!