Вівторок, 13 Жовтня, 2020

ДО УВАГИ! Прем’єр-міністр закликав регіони утриматися від проведення масових заходів

12 жовтня, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль спільно із Секретарем Ради національної безпеки та оборони Олексієм Даніловим провів селекторну нараду з керівниками областей щодо ситуації з поширенням COVID-19 на території України.

Вшанували пам’ять захисників України

День захисника України на офіційному рівні почали святкувати з 2014 року відповідно до Указу Президента від 14 жовтня 2014 року № 806/2014. Свято запровадили на тлі збройної агресії Росії на Донбасі та анексії нею Криму.

Президент підписав закон щодо звільнення внутрішньо переміщених осіб від сплати туристичного збору за проживання у тимчасових помешканнях

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення окремих умов надання пільг із сплати туристичного збору та податку на нерухоме майно» № 905-ІХ. Верховна Рада ухвалила документ 17 вересня 2020 року.

Державна комісія ТЕБ та НС рекомендує з 15 жовтня школам розпочати канікули, а вишам перейти на дистанційну форму навчання

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 12 жовтня, розглянуто питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Привітання голови РДА з Днем захисника України

Сердечно вітаю всіх захисників української державності з Днем захисника України!