Вшанували пам’ять захисників України

День захисника України на офіційному рівні почали святкувати з 2014 року відповідно до Указу Президента від 14 жовтня 2014 року № 806/2014. Свято запровадили на тлі збройної агресії Росії на Донбасі та анексії нею Криму.

14 жовтня вибрано не випадково, адже цього дня святкується День українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці, як відомо, саме Матір Божу козаки вважали своєю небесною заступницею й покровителькою.

Крім того, 14 жовтня також вважається днем заснування Української повстанської армії (УПА) — військово-політичного підрозділу Організації українських націоналістів (ОУН).

Сьогодні, у переддень свята, голова Хорошівської РДА Анатолій Стужук разом з головою районної ради Андрієм Ющенком і головою Хорошівської селищної ради ОТГ Володимиром Столярчуком  поклали квіти до пам’ятників захисників української державності  та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих за волю, суверенітет та незалежність України.

Слава Україні!

Героям слава!