П’ятниця, 16 Жовтня, 2020

ДО УВАГИ! Уряд прийняв рішення продовжити дію адаптивного карантину до кінця 2020 року

13 жовтня, під час засідання Кабінету Міністрів України було прийняте рішення щодо подовження карантинних обмежень до 31 грудня 2020 року. Про це під час брифінгу заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

УВАГА! Житомирську область віднесено до «червоного» та «помаранчевого» рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 15 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Новий розподіл набуде чинності з 00:00 години 19 жовтня.

Володимир Зеленський оголосив усі запитання загальнонаціонального опитування 25 жовтня

Президент України Володимир Зеленський оголосив наступні запитання, на які мають відповісти громадяни в межах загальнонаціонального опитування 25 жовтня.

Ми повертаємо землю людям – Президент підписав указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності

Під час участі в Національному земельному форумі в межах робочої поїздки на Чернігівщину Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин». Документ передбачає передачу земель сільськогосподарського призначення з державної до комунальної власності.

До уваги жителів Житомирщини! З 19 жовтня діятимуть нові рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в регіонах

Управління праці та соціального захисту населення Хорошівської райдержадміністрації інформує

Ухвали Першого Установчого Всеукраїнського Собору Родин загиблих (померлих) та пропалих безвісті захисників України