Управління праці та соціального захисту населення Хорошівської райдержадміністрації інформує

Ухвали Першого Установчого Всеукраїнського Собору Родин загиблих (померлих) та пропалих безвісті захисників України

1. Підтримати пропозицію про розробку та впровадження єдиного закону, який визначав би державні гарантії та статус учасників АТО/ООС, загиблих (померлих) та пропалих без вісті в російсько-українській війні, а саме:

Закону України «Про Захисника України» та виходячи з цього закону зміну статусу сімей загиблих (померлих) на статус сімей загиблих (померлих) захисників України.

2. Створити робочу групу для формування Координаційної Ради Родин (далі КРР) з робочої групи по організації Собору та включити до неї присутніх на Соборі: Чирву Яніну Вікторівну м. Покровськ Донецької обл., Король Наталію Андріївну м. Кривий Ріг, Сторчеус Олександра Костянтиновича Херсонська обл., Кирилову Світлану Степанівну Одеська обл., Чхатаршвілі Валентину Олександрівну та Попович Надію Леонідівну.

3. Запропонувати включити представників зз членів Родин загиблих захисників України, які приймають участь в роботі Першого Установчого Всеукраїнського Собору, а саме: Самойловича Олександра Олексійовича, Олійник Людмилу Анатоліївну, Чирву Яніну Вікторівну в робочу групу, яка вже працює в Офісі Президента України (КРР написати подання з дотриманням вимоги про належність до Родин полеглих).

4. Координаційній Раді Родин взяти на контроль створення Єдиного Реєстру полеглих захисників України; розглянути всі питання озвучені або подані в письмовому вигляді під час роботи Собору.

5. Дані ухвали є витягом з Протоколу проведення Першого Установчого Всеукраїнського Собору родин загиблих (померлих) та пропалих без вісті захисників України та є керівництвом для роботи Координаційної Ради Родин на період до проведення Другого Собору (вересень 2021 року), на якому Родини мають отримати звіт про виконану роботу КРР.

Схожі новини