Понеділок, 19 Жовтня, 2020

Маємо бути впевнені в достатній кількості ліжок, забезпечених киснем, у лікарнях – Президент під час селекторної наради

571 мільйон гривень субвенції було перераховано в регіони для забезпечення киснем ліжок в опорних лікарнях, де приймають хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це доповіли представники Уряду на селекторній нараді щодо запобігання поширенню та подолання наслідків коронавірусу в Україні, що відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

ВИБОРИ-2020 та COVID-19: як голосуватимуть люди із симптомами застуди

Сьогодні, 19 жовтня, під час підсумкового онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в Житомирській області, заступниця голови ОДА Наталія Остапченко, відповідаючи на запитання журналістів, розповіла про те, як голосуватимуть на місцевих виборах-2020 особи із симптомами застуди або ті, що перебувають на самоізоляції.

З 16 жовтня діють оновлені умови дистанційного навчання у школах

16 жовтня 2020 року набуло чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших формах здобуття освіти.

Обласний лабораторний центр повідомляє: на Житомирщині зафіксовано 10096 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області спостерігається стабільно високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію. За інформацією директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Зіновія Парамонова, станом на 09:00 19.10.2020 (за минулу добу – 18 жовтня) зареєстровано новий АНТИРЕКОРД — 309 нових лабораторно підтверджених випадків.

МОЗ повідомляє: станом на 19 жовтня в Україні зафіксовано 4 766 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

19 жовтня (станом на 09:00) в Україні 303 638 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 5 673 летальних, 126 489 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 4 766 нових випадків. Загалом проведено 2 815 833 тестування методом ПЛР. За добу одужали 1 112 пацієнтів.