ВИБОРИ-2020 та COVID-19: як голосуватимуть люди із симптомами застуди

Сьогодні, 19 жовтня, під час підсумкового онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в Житомирській області, заступниця голови ОДА Наталія Остапченко, відповідаючи на запитання журналістів, розповіла про те, як голосуватимуть на місцевих виборах-2020 особи із симптомами застуди або ті, що перебувають на самоізоляції.

Так, при наявності симптомів застуди, особа зможе проголосувати на дільниці в окремій кабінці. Їй необхідно мати медичну маску та особисту ручку. У разі самоізоляції через хворобу — голосувати можна вдома.

Щоб мати змоги проголосувати в окремій кабінці або вдома необхідно написати заяву (у довільній формі), додати медичну довідку від сімейного лікаря чи установи охорони здоров’я. Заяву та довідку надіслати до дільничної комісії, де ви голосуєте.

Усе це потрібно зробити до 20.00 год. 23 жовтня.

Якщо у члена сім’ї виборця позитивний тест, і він перебуває на самоізоляції, алгоритм дій той самий.

Хворі громадяни, які наразі перебувають у лікарнях, зможуть проголосувати у закладі охорони здоров’я.

Також заступниця голови ОДА поінформувала про кількість виборчих дільниць, які існують на постійній основі у Житомирській області:

всього дільниць – 1437, з яких:

звичайних – 1388;

спеціальних – 49із них у стаціонарних лікувальних закладах – 43в установах кримінальної системи – 6

Нагадуємо, що Уряд подовжив адаптивний карантин до кінця 2020 року.

Пам’ятайте! За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19,встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, обов’язково вживайте профілактичних заходів та дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Схожі новини