Четвер, 19 Листопада, 2020

Програма Президента «Велике будівництво» триває

Програма «Велике будівництво», ініційована Президентом України Володимиром Зеленським у березні 2020 року, триває. В рамках програми цьогоріч було розпочато роботи з відновлення, капітального ремонту та будівництва об’єктів соціальної, освітньої та спортивної інфраструктури.

До уваги водіїв! На дорогах туман

За інформацією обласного центру з гідрометеорології, вранці 19 листопада у Житомирі та області очікується туман, видимість 200-500м (І рівень небезпечності, жовтий).

Мінсоцполітики: Громадяни похилого віку та особи з інвалідністю мають отримувати допомогу оперативно та у повному обсязі

На засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України якою унормовано оперативний розгляд звернень громадян, які потребують допомоги, через “гарячі” телефонні лінії.

Володимир Зеленський підписав закон про адміністративну відповідальність за перебування у громадських закладах і транспорті без засобів захисту

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 1000-IX, який Верховна Рада ухвалила 6 листопада 2020 року.

Відключення й відновлення електроенергії споживачам: умови та порядок

Взаємовідносини, що виникають під час купівлі-продажу електричної енергії між електропостачальником та споживачем (для власного споживання), а також їх взаємовідносини з іншими учасниками роздрібного ринку електричної енергії регулюються Правилами роздрібного ринку електричної енергії (далі – Правила), затвердженими постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 року № 312.

МОЗ повідомляє: станом на 19 листопада в Україні зафіксовано 13 357 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

13 357 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 19 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 539 дітей та 673 медпрацівники.

Обласний лабораторний центр повідомляє: у Житомирській області зареєстровано вже 24 542 підтверджених випадків COVID-19

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області спостерігається стабільно високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію. Як повідомив в.о. директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 19.11.2020 (за минулу добу – 18 листопада) зареєстровано — 554 нових лабораторно підтверджених випадки.

Україна закупить 6 мільйонів експрес-тестів, — Денис Шмигаль

Приблизно 6 мільйонів експрес-тестів отримають сімейні лікарі та мобільні бригади швидкої допомоги в Україні.