Середа, 25 Листопада, 2020

Прем’єр-міністр: Рівність прав і можливостей є запорукою успішного розвитку суспільства

Рівність є основою демократичного суспільства, запорукою його успішного розвитку та забезпечення верховенства права. Україна успішно рухається цим шляхом. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час відкриття IV Українського жіночого конгресу 25 листопада.

Олексій Чернишов: У рамках «Великого будівництва» в 100 школах по всій Україні вже завершені будівельні роботи

Відповідно до програми Президента «Велике будівництво», до кінця 2020 року мають бути завершені щонайменше 100 шкіл, 100 садочків та 100 спортивних об’єктів по всій Україні. Наразі 100 шкіл добудовано, що є повним виконанням першочергового плану.

МОЗ повідомляє: станом на 25 листопада в Україні зафіксовано 13 882 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

13 882 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 25 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 684 дитини та 615 медпрацівників.

Обласний лабораторний центр повідомляє: у Житомирській області зареєстровано вже 27 369 підтверджених випадків COVID-19

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області спостерігається стабільно високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію. Як повідомив в.о. директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 25.11.2020 (за минулу добу – 24 листопада) зареєстровано — 211 нових лабораторно підтверджених випадків.

Президент підписав закон, що відновлює фінансування доглядів, допомог, ліків, санаторно-курортного і реабілітаційного лікування за кошти ФССУ

Закон України «Про внесення змін до розділу ІІ «Прикінцеві положення «Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» повернуто із підписом Президента, він набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Президент представив низку заходів з підтримки бізнесу під час карантину

До Верховної Ради найближчим часом буде подано законопроекти щодо заходів для економічної підтримки громадян та бізнесу у зв’язку з карантинними обмеженнями. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму влозі.