Понеділок, 11 Січня, 2021

Жителі Житомирщини продовжують підписувати контракт із Збройними Силами України

Житомирським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки направлено та зараховано на військову службу з початку року за контрактом 1354 жителя області, що становить майже 100 % планового завдання на 2020 рік.

До УВАГИ жителів Житомирщини! З 8 по 24 січня діє посилений карантин

Посилені карантинні обмеження запроваджені в Україні з 8 до 24 січня включно 2021 року.

Українські військові звання переведено на коди військових рангів НАТО — Андрій Таран

Наказом Міністра оборони України впроваджується Перелік кодів військових рангів НАТО за стандартом НАТО STANAG 2116. Зазначений Перелік встановлює відповідність кодифікації військових звань військовослужбовців Збройних Сил України військовим рангам НАТО. Це ще один крок, що забезпечує взаємосумісність зі збройними силами держав—членів Альянсу, — повідомив Міністр оборони України Андрій Таран.

МОЗ повідомляє: станом на 11 січня в Україні зафіксовано 4 288 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

4 288 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 11 січня 2021 року. Зокрема, захворіли 133 дитини та 184 медпрацівники.

Обласний лабораторний центр повідомляє: у Житомирській області зареєстровано вже 41 494 підтверджених випадки COVID-19

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії у Житомирській області спостерігається стабільний рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію.