Вівторок, 12 Січня, 2021

Набули чинності законодавчі зміни щодо безкоштовного харчування у закладах освіти дітей загиблих захисників України

З 1 січня 2021 року набув чинності закон щодо безкоштовного харчування у закладах освіти дітей загиблих захисників України. 5 листопада 2020 року закон ухвалила Верховна Рада, а 2 грудня його підписав Президент України Володимир Зеленський.

З 13 січня Житомирський лабораторний центр знижує вартість ПЛР-тестування

У зв’язку з встановленням у вірусологічній лабораторії найсучаснішого автоматичного обладнання для екстракції нуклеїнових кислот та постановки полімеразної ланцюгової реакції, яке знижує витрати на проведення досліджень та підвищує якість і швидкість їх виконання, Житомирський обласний лабораторний центр знижує вартість ПЛР-тестування на COVID-19

Ігор Петрашко: Роботодавці отримали близько 650 млн грн одноразової допомоги на період 2-тижневого карантину

Виплати роботодавцям одноразової допомоги на період 2-тижневого карантину здійснені на 100%. Роботодавці подали майже 7 тисяч пакетів документів на допомогу для понад 163 тисяч працівників.

У закладах освіти Житомирської області буде оцінено якість освітньої діяльності

Протягом 2021 року в 11 закладах загальної середньої освіти Житомирської області буде проведено інституційні аудити для здійснення оцінювання якості освітньої діяльності.

МОЗ повідомляє: станом на 12 січня в Україні зафіксовано 5 116 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

5 116 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 12 січня 2021 року. Зокрема, захворіли 131 дитина та 309 медпрацівників.

Обласний лабораторний центр повідомляє: у Житомирській області зареєстровано вже 41 566 підтверджених випадків COVID-19

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії у Житомирській області спостерігається стабільний рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію.

Питання зниження тарифів на газ для населення обговорили на енергетичній нараді під головуванням Володимира Зеленського

Глава держави поставив уряду завдання терміново розв’язати питання з тарифами на газ для населення. Відповідна енергетична нарада під головуванням Володимира Зеленського відбулася в Офісі Президента.