З 13 січня Житомирський лабораторний центр знижує вартість ПЛР-тестування

У зв’язку з встановленням у вірусологічній лабораторії найсучаснішого автоматичного обладнання для екстракції нуклеїнових кислот та постановки полімеразної ланцюгової реакції, яке знижує витрати на проведення досліджень та підвищує якість і швидкість їх виконання, Житомирський обласний лабораторний центр знижує вартість ПЛР-тестування на COVID-19 на 160 грн: з 13 січня замість 856 грн тест коштуватиме 696 грн.

Про це повідомляє ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

ПЛР-тестування на COVID-19 проводиться у вірусологічній лабораторії, яка являється єдиною та головною лабораторією в області, що підтверджує якість досліджень та результати усіх інших лабораторій  нашої області.

“В лабораторії працюють висококваліфіковані спеціалісти  на чолі з завідувачкою лабораторії, кандидатом біологічних наук Бояльською О.Г., яка має багато наукових статей в галузі вірусології, бере участь у різних міжнародних та регіональних конференціях, симпозіумах, що сприяє постійному удосконаленню знань та впровадження їх в практичну діяльність лабораторії,” — як повідомляють у лабораторному центрі

Житомирський лабораторний центр готовий до співпраці та гарантує адекватну ціну на дослідження та високу якість його виконання, зняття з самоізоляції через програму «Дій вдома», результат аналізу на англійській мові, конфіденційність інформації.

Схожі новини