Четвер, 28 Січня, 2021

Звернення Президента України щодо початку вакцинації від COVID-19

Дорогі громадяни! Сьогодні ми вийшли з локдауну, у нашій країні завершився посилений карантин. Я хочу, по-перше, привітати всіх нас, а по-друге, подякувати кожному.

Всі 24 амбулаторії будуть добудовані, – Віталій Бунечко на “Cоюз-ТВ”

27 січня в програмі «У центрі подій» на телеканалі “Cоюз-ТВ” говорили про будівництво у Житомирській області сільських амбулаторій у рамках реалізації Програми Президента України «Велике будівництво». Участь у програмі взяв голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко.

#ЗдороваНація: найкраща профілактика грипу — це щорічна вакцинація

Як повідомляє центр громадського здоров’я МОЗ України, з 11 по 17 січня на ГРВІ захворіли 125 779 осіб, із них 27,5% — діти віком до 17 років.

Вакцинація від COVID-19 почнеться в лютому, — Прем’єр-міністр

До кінця січня Україна очікує першу поставку вакцин від COVAX обсягом 100-200 тисяч доз, щоб почати негайну вакцинацію першої черги. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 25 січня в ефірі програми «Свобода слова».

Уряд запровадив компенсації для громадян, у яких встановлене електроопалення, — Прем’єр-міністр

Кабінет Міністрів України під час чергового засідання 27 січня підтримав рішення про компенсації громадянам, у яких встановлено електроопалення. Як зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, загальна сума компенсацій становитиме 1,4 мільярда гривень.

МОЗ повідомляє: станом на 28 січня в Україні зафіксовано 5 529 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

5 529 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 січня 2021 року. Зокрема, захворіли 248 дітей та 236 медпрацівників.

Обласний лабораторний центр повідомляє: Житомирській області зареєстровано вже 44 002 підтверджені випадки COVID-19

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії у Житомирській області спостерігається високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію. Як повідомив директор ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Зіновій Парамонов, станом на 09:00 28.01.2021 (за минулу добу – 27 січня) зареєстровано 262 нових лабораторно підтверджених випадки.