Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Новини
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

З Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України

Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди

Дня Державного Прапора України

та великого національного свята – Дня незалежності України.

На жаль, і по сьогодні, свою незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи права та свободи громадян. Проте ми пам’ятаємо, що «ми – народ, якого правди сила ніким звойована ще не була». Тому спільними зусиллями, наснагою і працею, прагненням кожного побудувати сучасну країну, ми обов’язково здолаємо всі перешкоди на нашому нелегкому шляху до становлення незалежної європейської держави. Вшануємо героїв, що поклали власне життя заради свободи української нації і держави, та тих, хто залишився живий у нищівній війні, розв'язаній сусідньою країною. Саме заради них, ми маємо докласти максимальних зусиль задля розквіту сильної, вільної, соціально та економічно потужної, незалежної ні від кого країни!

Бажаю всім нам національної єдності, незламної відваги та щирого патріотизму у відстоюванні інтересів українського народу і захисті незалежності нашої держави.

Нехай свято Незалежності принесе усім нам мир та злагоду, впевненість у власних силах та нові звершення на благо України. Слава Україні!!!

З повагою голова РДА Галина Ширченко

2017-08-23

У Хорошеві урочисто підняли Державний Прапор України

23 серпня Україна відзначає одне з головних Державних свят – День Державного Прапора.

О 9 00  ранку, на центральній плащі Хорошева урочисто підняли Державний Прапор України.  Учасниками заходу були перший заступник голови Хорошівської РДА Віталій Римар, голова Хорошівської районної ради Андрій Ющенко, представники місцевого самоврядування, трудових колективів, громадськість.

Преглядів: 11  2017-08-23

Голова ОДА Ігор Гундич відвідав родину, яка отримала кошти з обласного бюджету за установку доїння

Дуже важливо – підтримувати родини у селах Житомирщини, які нелегкою працею заробляють кошти для власних потреб, утримання господарства, навчання дітей. Тому з обласного бюджету було виділено перші 200 тис. грн, які вже отримали 30 сімей Житомирщини, в тому числі і родина Андрощук у Любарському районі, на закуплені раніше установки індивідуального доїння.

Преглядів: 7  2017-08-23

Проводиться збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації-  детальний план території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту с.Писарівка Хорошівського району Житомирської області для будівництва цеху з виготовлення бруківки та іншої будівельної продукції.

Преглядів: 4  2017-08-22

Запрошуємо відзначити День Державного Прапора та День незалежності разом. ПЛАН ЗАХОДІВ

Шановні жителі і гості Хорошева!

Запрошуємо всіх до спільного святкування Дня незалежності України та Дня селища Хорошів!

У святковій програмі:

Преглядів: 18  2017-08-18

За I півріччя 2017 року понад 500 домогосподарств перейшли на електроенергію з енергії сонця

Попит населення на сонячні панелі продовжує зростати. Впродовж II кварталу цього року ще 326 сімей віддали перевагу «сонячній» електроенергії. Це на 25% більше порівняно з I кварталом цього року, коли 200 сімей перейшли на «чисту» енергію. Також, у II кварталі загальна встановлена потужність сонячних станцій приватних домогосподарств зросла на 24% та склала майже 25 МВт.

Преглядів: 9  2017-08-17

ОГОЛОШЕННЯ для місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

Держенергоефективності спільно з експертами проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади Положення про:

Преглядів: 9  2017-08-17

Пакет законопроектів щодо пенсійної реформи важливо ухвалити вже у вересні, - Володимир Гройсман

Підготовлений Урядом України пакет законопроектів щодо пенсійної реформи, проголосований Парламентом у першому читанні на початку липня, важливо остаточно ухвалити вже у вересні і, таким чином, дозволити максимально швидко розпочати процес осучаснення пенсій для 9 млн пенсіонерів.

Преглядів: 11  2017-08-17

Мінрегіон оголосив конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик за темами:

Преглядів: 8  2017-08-16

Голова РДА Галина Ширченко закликала очільників ОТГ району до співробітництва

Про досягнення територіальних громад району після об’єднання та проблеми, які потребують вирішення на державному, обласному, районному і місцевому рівнях  говорили сьогодні, 15 серпня, під час круглого столу «Стан та перспективи розвитку ОТГ Хорошівського району. Зміцнення співробітництва між громадами». Учасниками заходу були заступник  голови – керівник апарату ОДА Олексій Ясюнецький, голова Хорошівської РДА Галина Ширченко, голова Хорошівської районної ради Андрій Ющенко, директор Житомирського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Василь Невмержицький, голови та заступники селищних рад ОТГ району, депутати обласної, районної та місцевих рад, головні лікарі, громадські діячі та представники бізнесу.

Преглядів: 25  2017-08-15