Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Голова РДА Галина Ширченко провела оперативну нараду з питання формування районного бюджету на 2018 рік. Нарада відбулася за участі голови районної ради Андрія Ющенка, т. в. о. начальника відділу фінансів Лариси Пуліновської, головного лікаря Хорошівської ЦРЛ Нелі Багінської, начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Валентини  Панченко, начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму РДА Олени Матвійчук, сільського голови Топорищенської сільської ради Ліни Зубрицької, сільського голови Радицької сільської ради Тамари Яремчук.

Преглядів: 6  2017-12-15

Переселенці та учасники АТО Житомирщини можуть отримати гранти на розвиток бізнесу

Внутрішньо переміщені особи, учасники АТО, які проживають у Житомирі та Житомирській області можуть долучитися до участі у програмі із розвитку самозайнятості та професійної орієнтації.

Організатор проекту – Фонд громади Житомира у співпраці із Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії (DFID ‐ UK Department for International Development).

Преглядів: 4  2017-12-15

У Хорошеві вшановували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Про встановлення цієї пам’ятної дати 10 листопада 2006 року було видано Указ Президента України № 945/2006.

Преглядів: 8  2017-12-14

Обговорювали питання співпраці органів місцевого самоврядування із службою зайнятості в умовах реформування

12 грудня 2017 року,  директор Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна з робочим візитом відвідала Володарсько-Волинський районний центр зайнятості, у рамках якого провела зустріч з головою Хорошівської РДА Галиною Ширченко, головою районної ради Андрієм Ющенком та заступником Хорошівської селищної ради Василем Зіником.

Преглядів: 6  2017-12-13

Виявляйте розсудливість і уважність у земельних питаннях

Голова райдержадміністрації Галини Ширченко провела виїзну нараду у селі Сколобів з активістами громади та представниками місцевого аграрного підприємства. У нараді взяли участь також в.о. старости Сколобівського старостинського округу Микола Лисюк, головний спеціаліст відділу економічного та агропромислового розвитку управління соціально-економічного розвитку Хорошівської райдержадміністрації Віктор Сергійчук та представники місцевої преси.

Преглядів: 9  2017-12-13

Протягом року потрібно буде переукласти договори на комунальні послуги

10 грудня вступив в силу Закон про житлово-комунальні послуги, який вводиться в дію після закінчення 6 місяців.

До 10 грудня 2018 року співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком повинні укласти нові договори з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання електроенергії та природного газу) за кожним видом комунальної послуги відповідно до нового Закону.

Преглядів: 7  2017-12-13

Що робити, якщо ви захворіли на грип

Грип зазвичай не потребує госпіталізації: при легкій формі грип не треба лікувати противірусними препаратами. Висока температура повинна нормалізуватися протягом першої доби без застосування жодних жарознижуючих препаратів. Поки хворієте, ви повинні залишатися вдома та відмовитися від поїздок на роботу, до школи, а також від подорожей, шопінгу, безпосередньої участі у соціальних заходах та громадських зібраннях.

Преглядів: 4  2017-12-12

На Житомирщині планують затвердити обласну програму пільгового кредитування житла для учасників АТО, педагогічних і медичних працівників

Депутати обласної ради на комісіях розглядають проект програми забезпечення житлом (пільгового довгострокового кредитування) педагогічних, науково-педагогічних, медичних працівників, учасників АТО та членів їх сімей на 2018-2021 роки.

Преглядів: 5  2017-12-12

Право на податкову соціальну пільгу фізичних осіб, які працюють на умовах неповного робочого дня

Хорошівське відділення  Коростенської ОДПІ повідомляє,  що  положеннями пункту 169.1 статті 169 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755 - VІ  встановлено право платника  податку на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), якщо розмір цього доходу не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.

Преглядів: 11  2017-12-08

У яких випадках учасники АТО можуть достроково вийти на пенсію

Достроково вийти на пенсію за віком можуть військовослужбовці, особи начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейські, добровольці, резервісти, військовозобов’язані, яким надано статус інваліда війни або учасника бойових дій у зв’язку з безпосередньою участю в АТО, а у разі загибелі (смерті) таких осіб – членам їх сімей.

Такі роз’яснення надає Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Преглядів: 9  2017-12-08