Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Новини
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Президент: Скасування депутатської недоторканності – важлива складова ефективної боротьби з корупцією

Президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради як невідкладний проект Закону України «Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)».

Преглядів: 3  2017-10-18

Увага! Нові Довідники для подання Звіту про пільги за 9 місяців 2017 року

Хорошівське відділення Коростенської  ОДПІ повідомляє, що суми податків та зборів, не сплачені суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, обліковуються таким суб’єктом господарювання відповідно до п.30.6 ст.30 Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями.

Преглядів: 3  2017-10-17

У затвердженому Переліку кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД – зміни

Звертаємо увагу платників податку на додану вартість, що внесено зміни до Переліку кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД, які застосовуються для здійснення автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування Критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого наказом ДФС України від 30.06.2017 № 461.

Преглядів: 3  2017-10-17

Електронний кабінет платника податків: користування 24 години щодня

Відповідно до підпунктів 17.1.13 та 17.1.14 п. 17.1 ст. 17 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податків має право самостійно обирати спосіб взаємодії з контролюючим органом в електронній формі через електронний кабінет, якщо інше не встановлено ПКУ та реалізовувати через електронний кабінет права та обов’язки, передбачені ПКУ і які можуть бути реалізовані в електронній формі засобами електронного зв’язку.

Преглядів: 5  2017-10-17

Припиняєте підприємницьку діяльність? Як бути з єдиним внеском

Фізична особа – підприємець позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності цією фізичною особою, а отже і позбавляється статусу платника єдиного внеску.

Преглядів: 4  2017-10-17

Щодо розблокування податкових накладних

Хорошівське відділення Коростенської  ОДПІ нагадує, що всі надані платником податків пакети документів опрацьовуються щоденно в порядку отримання документів. Відповідно до п.п. 201.16.2 п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податків має право подати документи та пояснення до ДФС протягом 365 календарних днів з дати виникнення податкового зобов’язання, відображеного у податковій накладній/розрахунку коригування.

Преглядів: 2  2017-10-17

На Житомирщині до Дня захисника України Петро Порошенко вручив військовим нагороди та понад 200 одиниць техніки

14 жовтня, в День захисника України Президент держави Петро Порошенко привітав військовослужбовців Житомирщини високими державними нагородами та сучасною потужною технікою.

Вручення відзнак та сертифікатів на озброєння й понад 200 одиниць техніки відбулося на аеродромі. На полігоні керівництво держави ознайомилися з ходом практичного виконання етапу бойового злагодження підрозділів Збройних Сил України.

Преглядів: 5  2017-10-17

Звернення Президента до Українського народу з нагоди 75-ї річниці створення Української повстанської армії

Шановні співвітчизники!

Сьогодні, 14 жовтня, у День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо 75-ту річницю створення Української повстанської армії. Армії, що від перших днів її створення і до завершення боротьби проти поневолювачів рідних земель була справді народною, оскільки повністю формувалась і підтримувалась місцевим населенням.

Преглядів: 8  2017-10-14

У Хо́рошеві вітали захисників України

Сьогодні, 13 жовтня, у Хорошівському будинку культури відбувся тематичний захід до Дня захисника України «Вибрати не можна тільки Батьківщину». Керівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськість Хорошівського району зібралися біля меморіалу Слави аби покласти квіти до пам’ятника загиблим у боях за незалежність України воїнам.

Преглядів: 23  2017-10-13

З Днем захисника України!

Сердечно вітаю всіх захисників української державності

з Днем захисника України!

Святом 14 жовтня Україна вшановує мужність та відданість тих, хто відстояв її землю у воєнні роки, захищає від рабства, ганьби і сепаратистського натиску та охороняє її волю, честь і незалежність.

У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під свій покров усіх захисників України. Подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою голова РДА  Галина Ширченко

2017-10-13