Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Відбувся семінар - навчання з питань мобілізаційної, військово-облікової роботи та бронювання військовозобов’язаних

Сьогодні, 21 лютого, в малій залі районної ради відбувся семінар-навчання з питання «Організація ведення мобілізаційної підготовки, військового обліку та бронювання  військовозобов’язаних і призовників в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах району та виконання державних завдань щодо забезпечення Збройних Сил України».

Преглядів: 4  2018-02-21

«Йдемо вперед»: понад 3 роки реформ під головуванням Петра Порошенка

Україна стоїть на шляху реформування. І нам уже є, чим пишатися. Маємо свої здобутки та досягнення, які вже сьогодні відчуває кожен українець.

Понад три роки реформ під головуванням Президента України Петра Порошенка дали конкретний результат. Завдяки пенсійній реформі відбулося осучаснення, перерахунок та підвищення пенсій.

Преглядів: 2  2018-02-21

До уваги платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування!

Хорошівське відділення  Коростенської ОДПІ доводить до відома платників, що Державна фіскальна служба України (далі – ДФС) листом від 09.02.2018 №3856/7/99-99-13-02- 01-17 «Про надання інформації» відкликала лист ДФС від 19.01.2018 №1644/7/99-99-13-02- 01-17 «Про надання роз’яснення».

Преглядів: 2  2018-02-21

Декларування – 2018: основні випадки подання податкової декларації про майновий стан і доходи

Хорошівське відділення Коростенської ОДПІ нагадує, що обов’язок щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи виникає при отриманні протягом звітного (податкового) року відповідного виду доходів.

Преглядів: 3  2018-02-21

Як в 2018 році сплачують єдиний внесок особи, які провадять незалежну професійну діяльність

Платниками єдиного внеску є, зокрема, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, а саме наукову, літературну, артистичну, художню, освітню або викладацьку, а також медичну, юридичну практику, в тому числі адвокатську, нотаріальну діяльність або особи, які провадять релігійну (місіонерську) діяльність, іншу подібну діяльність та отримують дохід від цієї діяльності.

Преглядів: 2  2018-02-21

Підприємець став пенсіонером: з якого періоду він звільняється від сплати ЄСВ за себе

Хорошівське відділення Коростенської ОДПІ повідомляє, що відповідно до п. 4 ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) фізичні особи - підприємці, у т.ч. платники єдиного податку, звільняються від сплати за себе ЄСВ, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, установленого  ст. 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 р. № 1058-IV (далі – Закон № 1058-IV), та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

Преглядів: 2  2018-02-21

Якщо при продажі чи обміні майна ПДФО сплачено під час нотаріального посвідчення, то декларація не подається

Якщо фізична особа отримала доходи від операцій з продажу (обміну) майна, дарування протягом звітного року і при нотаріальному посвідченні договорів ПДФО був сплачений, то податкова декларація про майновий стан і доходи не подається.

У Хорошеві вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановується подвиг учасників Революції гідності та увічнюється пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Пам’ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Преглядів: 21  2018-02-20

Кому з підприємців доведеться «розпрощатися зі спрощенкою»

Хорошівське відділення Коростенської ОДПІ  нагадує платникам податків, які обрали спрощену систему оподаткування,  про дію Закону України від 21.12.2016 року № 1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні». Зокрема, абзац 8 пп.292.2.3 статті 292 ПКУ містить норму щодо неможливості перебування на спрощеній системі оподаткування тих платників, які на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів мають податковий борг зі сплати податків та зборів.

Преглядів: 7  2018-02-19

Уточнено коло платників єдиного внеску

Законом України від 8 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» ( із змінами та доповненнями) визначено коло платників єдиного внеску.

Преглядів: 5  2018-02-19