Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

з Днем Конституції України

Шановні земляки!

Вітаю вас з   Днем Конституції України.

Щиро бажаю, щоб усім нам вистачало терпіння, наснаги  та прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу. Адже конституційні норми самі по собі не змінять життя на краще, аби перетворити зміст на результат потрібна підвищена відповідальність та самовіддана праця кожного.

Зичу всім скорішого настання миру та злагоди, міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім’я процвітання України!

З повагою голова Хорошівської РДА    Г. І. Ширченко

 

  2017-06-27

На колегії РДА обговорювали актуальні питання життєдіяльності району

Сьогодні, 27 червня, відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації учасниками якого були не лише члени колегії, а й запрошені: керівники підприємств, установ, голови і заступники сільських та селищних рад району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Преглядів: 2  2017-06-27

З 8 липня 2017 року збільшиться мінімальний розмір аліментів на дитину

З 8 липня цього року в Україні збільшиться мінімальний розмір аліментів на дитину.

Про це інформує Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

«Якщо раніше мінімальний розмір аліментів складав 30%, то з 8 липня 2017 року мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку», – зазначають представники Регіонального центру.

Преглядів: 3  2017-06-27

До уваги підприємств, установ та організацій! На Житомирщині знову з’явилися псевдоінспектори праці

 На Житомирщині поновилися випадки відвідування суб’єктів господарювання шахраями під виглядом інспекторів праці, які нібито мають перевірити питання укладання трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами, псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші.

Про це повідомляє Управління Держпраці у Житомирській області.

Преглядів: 17  2017-06-26

Вітання з Днем державної служби

Шановні колеги!

Вітаю вас з професійним святом – Днем державної служби!

Від щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності державного службовця значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі, області та країні загалом, благополуччя людей, рівень їх життя та ступінь безпеки.

Щиро дякую усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів нашого району.

Бажаю всім міцного здоров’я, невичерпної енергії, терпіння, витримки та нових здобутків у справі сумлінного служіння українському народу.

З повагою голова РДА Галина Ширченко

  2017-06-23

Привітання до Дня державної служби

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас з професійним святом ‒ Днем державної служби!

В Україні сьогодні формується ефективна система державної служби, яка є важливою складовою політичної трансформації українського суспільства, наближення його до європейських стандартів. Саме високопрофесійна державна служба здатна забезпечити розумно організоване, демократичне, правове та результативне державне управління.

Закон України “Про державну службу” заклав засади політично нейтральної, заснованої на принципах служіння народові та  професіоналізму державної служби, а набутий досвід дає можливість удосконалити його. 

Підвищенню ефективності державної служби також сприяє створена система підготовки та підвищення фахового рівня державних службовців, комплектування органів державної влади працівниками належної кваліфікації.

Переконаний, що Ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства на засадах соціально орієнтованої ринкової економіки, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільного розвитку країни, піднесення її престижу на міжнародній арені.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров'я, творчого натхнення у нелегкій та відповідальній роботі, плідних і реальних здобутків, високої професійної майстерності. Нехай з Вами завжди буде мудрість, витримка і сила духу, які допоможуть зробити все можливе для розквіту нашої держави.

З повагою Голова Національного агенства України з питань Державної служби Костянтин Ващенко

  2017-06-23

Сьогодні День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Щорічно 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Друга світова війна – найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей. Безповоротні втрати України в цій війні 8-10 млн. осіб, які загинули під час бойових дій, через окупаційний терор та голод у тилу, примусовий вивіз. Внаслідок бойових дій постраждало понад 700 міст та містечок, 28 тисяч сіл.

Преглядів: 20  2017-06-22

Ми отримали тверду підтримку з боку США, – Президент України

Президент України Петро Порошенко провів у Білому Домі зустріч із Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом. «Ми отримали тверду підтримку з боку Сполучених штатів, підтримку і щодо суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави, і тверду підтримку в продовженні реформ в Україні», - сказав Петро Порошенко під час зустрічі з представниками засобів масової інформації у Вашингтоні. 

Преглядів: 16  2017-06-21

«Теплий» кредит на Житомирщині: з чого почати і куди звернутися?

Економія енергоресурсів у квартирі чи індивідуальному будинку залежить від впровадження енергоефективних заходів.

Наприклад, якщо облаштувати індивідуальний тепловий пункт, можна зекономити до 11% енергії, регулятор теплового потоку за погодними умовами дає економію до 6%. Встановивши вузли обліку гарячої або холодної води, можна розраховувати на економію до 18%. Замінивши старі вікна у під’їзді, підвалі, технічних приміщеннях чи горищі на нові енергоефективні – це ще 3% зекономленої енергії. У районі 4% економії енергії можна отримати завдяки теплоізоляції підвальних приміщень, горищ – до 7%, а зовнішніх стін – до 22%. Найбільшу економію енергії дає модернізація системи освітлення – до 60%.

Преглядів: 14  2017-06-21

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі

Спекотне літо сприяє відпочинку на природі. Більшість громадян виїжджає до води, у ліс. На жаль, на відпочинку люди забувають про правила поведінки у лісі, спричиняючи пожежі.

За даними моніторингу, з початку пожежонебезпечного періоду 2017 року на території області виникло 168 пожеж у природних екосистемах.

Преглядів: 15  2017-06-21