Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

У навчальних закладах відзначили День збройних сил України

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України у  всіх закладах освіти району пройшли заходи військово-патріотичного напряму за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадської організації ТСОУ.

Преглядів: 15  2017-12-07

Відбулося засідання тринадцятої сесії Хорошівської районної ради сьомого скликання

07 грудня 2017 року, о 10 годині в залі засідань районної  ради, відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії районної ради сьомого  скликання.

Вів засідання голова районної ради Андрій Ющенко. Із 34 депутатів присутніми на сесії були – 25.

Преглядів: 30  2017-12-07

Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням Учасників бойових дій та інвалідів війни АТО

Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції, регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 „Про затвердження Порядку використання коштів,
передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням” (зі змінами).

Преглядів: 17  2017-12-07

Засідання комісії з безпеки дорожнього руху

Перший заступник голови РДА Віталій Римар провів засідання комісії з безпеки дорожнього руху під час якого було розглянуто шість питань.

Преглядів: 18  2017-12-06

Незважаючи на позитивні зрушення у соціально-економічному розвитку району залишається ряд невирішених проблем

Начальник управління соціально-економічного розвитку РДА Олександр Костромін доповідаючи на засіданні колегії РДА про виконання програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2017року зазначив наступне: «За наявними статистичними даними за січень-серпень 2017 року промисловими підприємствами району реалізовано продукції на суму 999,3 млн. грн., що на 167,3 млн. грн. або на 20,0 % більше за відповідний період минулого року.

Преглядів: 17  2017-12-06

Привітання голови РДА з Днем Збройних Сил України

Шановні захисники Української держави!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Низький уклін всім, хто захищав нашу рідну землю від ворожих військ, хто сьогодні став на захист України за першим її покликом!

У воїнів Збройних сил України є святі слова, які визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. Наш народ високо цінує ратну службу своїх воїнів і у складні для країни часи виявляє неймовірну підтримку всім військовим Збройних сил України.

Нехай щира любов до України, народна повага додають вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, сили та терпіння у бою за свободу, волю і незалежність нашої держави.

Бажаю миру, щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам, дорогі воїни та ветерани.

З повагою голова РДА Галина Ширченко

2017-12-06

Майже 50 млн грн отримали жителі області за економію газу та електроенергії

За економію газу та електроенергії у 2016/2017 опалювальному періоді 76,5 тисяч домогосподарств отримали 49,9 млн грн, що становить майже 93% від загальної кількості осіб, які подали заяви на монетизацію субсидій.

Про це повідомляє департамент праці та соціального захисту населення ОДА.

Преглядів: 17  2017-12-04

Анатолій Пантус презентував нову збірку віршів «Україна калинова»

Гарна подія відбулася сьогодні у культурно-мистецькому житті Хорошівщини – на сцені Хорошівського Будинку культури презентував свою нову збірку віршів «Україна калинова» наш самобутній поет Анатолій Пантус.

Перед початком презентації відбулося покладання квітів до пам’ятника полеглим за гідність і свободу народу України.

Преглядів: 47  2017-12-01

На колегії РДА обговорювали результати роботи району за 9 місяців 2017 року

30 листопада 2017 року відбулося чергове засідання колегії Хорошівської районної державної адміністрації під головуванням Галини Ширченко, за участі членів колегії та запрошених керівників установ і підприємств району.

Преглядів: 39  2017-12-01

Президент підписав зміни до Держбюджету 2017 року, спрямовані на вирішення найнагальніших соціально важливих питань

Президент Петро Порошенко підписав Закон № 2191 -VIII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

Закон забезпечує вирішення найнагальніших, в тому числі соціально важливих питань. Документ також спрямований на ефективне та цільове використання бюджетних коштів у 2017 році, шляхом перерозподілу бюджетних призначень в межах затвердженого загального обсягу видатків та надання кредитів.

Преглядів: 22  2017-11-30