Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня

Уряд розпочне підвищення пенсій в межах чинного законодавства ще до ухвалення відповідного закону. Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня.

З другої половини березня Пенсійний фонд розпочне виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям. Основі виплати розпочнуться з 1 квітня. Пенсії будуть перераховані з 1 січня 2018 року. 

Преглядів: 16  2018-03-14

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

Минулого тижня, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації. На розгляд комісії виносилися житлові питання громадян  у складі сімей яких є неповнолітні діти, та було затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт,  дітей позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Преглядів: 22  2018-03-14

Стартує перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 оголошується проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2018 році.

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Преглядів: 26  2018-03-13

Голова ОДА Ігор Гундич показав, як виглядатимуть сучасні класи в опорних школах Житомирщини

У 2018 році для 64 природничих та математичних кабінетів опорних шкіл області закуплять нове обладнання.

Про це повідомив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

«Сучасні класи фізики, хімії, біології, географії та математики облаштовуватимемо в цьому році в опорних школах Житомирщини. За комплексним підходом. Спрямуємо на це 13,5 млн грн», – повідомив керівник області.

Преглядів: 21  2018-03-13

Увага! Працює «гаряча лінія» голови ОДА – 42-02-02

Із 12 березня розпочала роботу анонсована Ігорем Гундичем «гаряча лінія» голови ОДА.

За тел. (0412) 42-02-02 можна звернутися та залишити звернення, вирішення якого буде на контролі голови ОДА.

Преглядів: 21  2018-03-13

Не будемо зупинятись і не збавлятимемо темпів у реформуванні держави – Президент України

Президент Петро Порошенко під час переговорів  поінформував Віце-Президента Європейської Комісії – Високого Представника ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федеріку Моґеріні про хід реформ, які були здійснені наприкінці 2017 року на початку 2018 року в Україні.

 

«Я дуже дякую за позитивну оцінку реформ, яку дала пані Віце-Президент». – сказав Глава держави, звертаючись до Федеріки Моґеріні.

Преглядів: 19  2018-03-12

Мінсоцполітики закликає не обирати сумнівну роботу за кордоном (відео)

Міністерство соціальної політики презентує соціальний відеоролик, спрямований на протидію торгівлі людьми під назвою «Українці в якості наркокур'єрів. Виклики сьогодення».
 

Преглядів: 17  2018-03-12

Головні виклики Президента України: Про що Порошенко говорив на прес-конференції

Президент України Петро Порошенко 28 лютого дав велику прес-конференцію. Вона називалася "Виклики-2018". Головні висловлювання Глави держави

Преглядів: 19  2018-03-12

Обережно - тонкий лід!

Загроза провалитись під лід існує як дорослим, так і для малечі. Тому, щоб зберегти своє здоров’я чи навіть врятувати життя, слід пам’ятати наступне:

- ходити по льоду можна лише тоді, коли його товщина досягне 7 см (при цьому в розрахунок береться лише товщина нижнього – зеленуватого шару льоду);

- масова пішохідна переправа можу бути організована лише при товщині льоду понад 15 см.

 

Преглядів: 19  2018-03-12

Робота мобільної групи з ліквідації аліментної заборгованості

Відповідно до нового закону #ЧужихДітейНеБуває з 6 лютого посилився захист права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів.

Преглядів: 15  2018-03-12