Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Новини
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

ОГОЛОШЕННЯ для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

На виконання вимог Закону України від 21 березня 2017 року № 1959-VІІІ щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел енергії органи місцевого самоврядування та НКРЕКП до 10 числа останнього місяця кожного кварталу мають подавати до Держенергоефективності інформацію для розрахунків середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також її транспортування та постачання.

Преглядів: 17  2017-08-14

Підприємці Житомирщини можуть взяти кредит на розвиток свого виробництва

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 27.07.2017 № 757, Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2017-2020 роки шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Преглядів: 15  2017-08-14

Найменша людська необачність і легковажність може раптово призвести до пожежі та значної втрати врожаю

На території Хорошівського району розпочалася збиральна компанія. Жнива – напружена для хліборобів пора. Від того, як буде зібраний і збережений урожай, залежить чи буде в державі та кожного з нас на столі протягом року якісний та доступний за ціною хліб. Тому сьогодні дуже важливо не тільки зібрати врожай, але й зберегти його від небезпечного і підступного ворога – вогню.

Преглядів: 30  2017-08-11

Управління ДСНС України у Житомирській вкотре нагадує ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ

Управління ДСНС України у Житомирській області вкрай занепокоєне ситуацією, що склалася на водних об’єктах нашої області. З початку 2017 року згідно статистичних даних через грубі порушення правил поведінки на водних об’єктах загинуло 11 людей, серед яких 3 дитини.

Преглядів: 18  2017-08-11

Галина Ширченко спостерігала за ходом збирання ранніх зернових культур

Збирання ранніх зернових у районі наближаються до завершення. Частина сільгосппідприємств вже розпочинають оранку та готуються до посіву озимих культур.

Як працюється аграріям, чи виправдалися надії на отримання запланованого врожаю, як обробляються землі та посіви? Про це та багато іншого поспілкуватися з сільгоспвиробниками, безпосередньо на їх робочому місці, тобто в полі, вирішила голова РДА Галина Ширченко.

Преглядів: 293  2017-08-10

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе вберегти ваше життя та майно від вогню

Звертаюсь до Вас з приводу стрімкого зростання кількості пожеж та їх трагічних наслідків. Через грубе порушення правил пожежної безпеки на території Хорошівського району станом на 08.08.2017 року виникла 51 пожежа (2016 рік – 34 пожежі).

Преглядів: 22  2017-08-10

Глава Уряду попередив про персональну відповідальність чиновників за закупку ліків за завищеними цінами

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству охорони здоров'я, Міністерству економічного розвитку і торгівлі та Міністерству внутрішніх справ України проаналізувати дані щодо закупівель медичних препаратів закладами охорони здоров’я у країні за завищеними цінами. Про це Глава Уряду заявив під час засідання Кабінету Міністрів України у середу.

Преглядів: 23  2017-08-09

Обговорювали питання ефективності використання земельних ресурсів району

Голова РДА Галина Ширченко провела нараду щодо ефективності використання земельних ресурсів району. На нараду запрошувалися голова районної ради Андрій Ющенко, голови Іршанської, Новоборівської та Хорошівської селищних рад, голови Топорищенської та Радицької сільських рад, представники Хорошівського відділення Коростенської ОДПІ, відділу Держгеокадастру у Хорошівському районі,працівники РДА.

Преглядів: 25  2017-08-08

У районі зареєстровано ще одну спілку ветеранів АТО

Звільнені в запас учасники АТО, які проживають на території Топорищенської сільської ради вирішили об’єднатися в громадську організацію «КОЛОС АТО», яку зареєстрували в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 03 серпня 2017 року. В Статуті зазначено, що метою організації є здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших інтересів членів Організації та їх сімей, сприяння консолідації і координації зусиль учасників та ветеранів АТО, осіб постраждалих під час проведення АТО, сімей загиблих, їх об’єднання у справі широкого та більш ефективного використання наявних економічних і правових засобів передбачених законодавством України.

Преглядів: 40  2017-08-08

Понад 10 тисяч бюджетних установ в Україні відібрано для термомодернізації за ЕСКО-механізмом

Завдяки тісній співпраці Держенергоефективності з місцевими органами влади вже відібрано понад 10 тисяч бюджетних закладів, що потребують термомодернізації та можуть зацікавити ЕСКО-інвесторів. Інформацію про такі школи, дитсадки, лікарні та інші установи узагальнено у національній базі потенційних об’єктів енергосервісу на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1.

Преглядів: 14  2017-08-07