Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Вже з 1 липня субсидіанти зможуть отримати винагороду за енергоефективність

Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, будуть надавати грошову винагороду за енергоефективність. Для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення.

Це передбачено Постановою Кабінету Міністрів України № 300, де прописаний чіткий алгоритм монетизації частини зекономлених житлових субсидій.

Преглядів: 9  2017-06-20

Чи сплачують фізичні особи – підприємці, призвані на військову службу, податок на доходи фізичних осіб?

Відповідно до п.25 підрозділу 10 «Інші перехідні положення» розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2577-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) самозайняті особи (фізичні особи – підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність), які мали або не мали найманих працівників, призвані на військову службу під час мобілізації або залучені до виконання обов’язків щодо мобілізації за посадами, передбаченими штатами воєнного часу, під час особливого періоду, визначеного Законом України від 21.10.1993 №3543-XII «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» зі змінами та доповненнями, на весь період їх військової служби звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) відповідно до розділу IV «Податок на доходи фізичних осіб» ПКУ.

Преглядів: 10  2017-06-20

Увага! Нова редакція Звіту про використання доходів неприбуткової організації

Хорошівське відділення Коростенської ОДПІ повідомляє, що Мінфін наказом від 28.04.2017 р. № 469 виклав у новій редакції  Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації,  затверджений наказом Мінфіна від 17.06.2016 р. № 553.

Преглядів: 8  2017-06-20

Неосновне місце обліку – коли слід зареєструватися в податковій

Хорошівське відділення Коростенської ОДПІ нагадує про те, що в разі  виникнення у суб’єкта господарювання обов'язків щодо сплати (перерахування) податків на території іншої адміністративно-територіальної одиниці, то такий платник податків зобов'язаний стати на облік в ДПІ за таким неосновним місцем обліку.

Преглядів: 6  2017-06-20

Електронний кабінет платника: допомога при заповненні форми № 20-ОПП

Згідно з п. 42 прим. 1. 2 ст. 42 прим. 1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених ПКУ та нормативно-правовими актами, що прийняті на підставі та на виконання ПКУ, законами з питань митної справи, в тому числі, шляхом:

Преглядів: 6  2017-06-20

При розрахунках платіжними картками РРО потрібен

Хорошівське відділення Коростенської ОДПІ нагадує, що  ст. 3 Закону № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» встановлено обов’язок суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу:

Преглядів: 5  2017-06-20

Привітання до Дня медичного працівника

Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди

професійного свята Дня медичного працівника.

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини.   Тому і професія лікаря, як хранителя людського життя і здоров’я завжди була найнеобхіднішою.

Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання  і це найголовніше.

Тож, нехай ваша доброта і милосердя повернуться до вас сторицею, а щоденна сумлінна, наполеглива праця  та відданість клятві Гіппократа буде не обтяжливим обов’язком, а приємною місією.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, щастя, благополуччя, віри та оптимізму.

З повагою голова РДА  Галина Ширченко

2017-06-16

Медичних працівників району вітали з професійним святом

15 червня, у переддень професійного свята, приймали привітання медичні працівники. Цьогоріч святкові заходи проводилися у Хорошівському Будинку культури, де зібралися працівники охорони здоров’я всіх медичних закладів району.

Преглядів: 28  2017-06-16

До 1 листопада будівництво мосту у с. Рижани має бути завершено – ще один дедлайн Ігоря Гундича

До 1 листопада будівництво мосту через р. Ірша у селі Рижани на автодорозі М-06 має бути завершено.

На цьому наголосив голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич під час огляду об’єкту в рамках робочої поїздки до Хорошівського району.

Преглядів: 28  2017-06-16

Ремонт Хорошівської гімназії має бути завершений до кінця червня, – Ігор Гундич

Голові Хорошівської РДА Галині Ширченко був поставлений перший дедлайн – закінчити ремонт гімназії до кінця червня 2017 року.

Дедлайн поставив голова облдержадміністрації під час робочої поїздки у Хорошівський район.

Преглядів: 25  2017-06-15