Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Новини
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

В Іршанську відбувся фестиваль творчості для дітей з обмеженими можливостями

12 жовтня, у селищі Іршанську пройшов обласний фестиваль творчості дітей з обмеженими можливостями «Райдуга-2017».

Це відкритий благодійний мистецький захід, що проводиться на базі Палацу культури та спорту філії «Іршанський ГЗК» ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» за підтримки органів місцевої влади та Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОДА.

Преглядів: 21  2017-10-13

Змагання з футзалу серед допризовної молоді на Кубок Міністра оборони України

У Житомирі 15 жовтня відбудуться фінальні змагання з футзалу на Кубок Міністра оборони України.

10 жовтня Кубок передали управлінню сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА голова Хорошівської РДА Галина Ширченко та голова районної ради Андрій Ющенко.

Преглядів: 22  2017-10-11

Хорошівською РДА було організовано надання фінансової підтримки постраждалій від негоди Бердичівщині

Обласна комісія з питань техногенно-еклогічної безпеки та надзвичайних ситуацій визнала негоду на Бердичівщині надзвичайною ситуацією регіонального рівня.

За інформацією Житомирської ОДА у Бердичівський район та місто Бердичів вже надійшли кошти з обласного резервного фонду для надання допомоги жителям, будинки яких постраждали від аномального граду.

Преглядів: 17  2017-10-10

Мін’юст запустив онлайн-платформу для захисту прав людей

Міністерство юстиції України розробило та запустило окремий сайт, на якому громадяни можуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав – prаvo.minjust.gov.ua

Преглядів: 10  2017-10-10

Призовники з Хорошівського району поповнять ряди ЗСУ

Відповідно до Указу Президента № 44/2017 з 2 жовтня стартувала  призовна кампанія, яка закінчиться 30 листопада.

Указом передбачено «призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.»

Преглядів: 18  2017-10-10

До уваги платників єдиного податку: оновлена форма декларації подається за 9 місяців!

Хорошівське відділення Коростенської ОДПІ нагадує, що 05.05.2017 (з дня офіційного опублікування), набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.03.2017 №369 (опубліковано у офіційному виданні «Офіційний вісник України» від 05.05.2017 №36), яким внесено зміни до форм податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця, податкової декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичної особи), податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 №578.

Преглядів: 12  2017-10-10

Звернення Президента України. ВІДЕО

Преглядів: 17  2017-10-09

Це відновлення справедливості – Президент підписав Закон щодо пенсійної реформи

Президент Петро Порошенко в присутності Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Глави Адміністрації Президента України Ігоря Райніна підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій".

Преглядів: 21  2017-10-09

Про готовність об’єктів господарського комплексу району до осінньо-зимового періоду доповідали на колегії РДА

Сьогодні, 6 жовтня 2017 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням Галини Ширченко. Учасниками засідання були члени колегії і запрошені керівники підприємств і установ району та структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Преглядів: 25  2017-10-06

Сильний вітер, включаючи шквали та смерчі

Сильні вітри, шквали та смерчі - стихійне лихо, яке виникає в будь-яку пору року.

Синоптики відносять їх до надзвичайних подій із помірною швидкістю поширення, тому частіше всього вдається оголосити штормове попередження.

Преглядів: 19  2017-10-06