Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Новини
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Семінар-нарада аграріїв району

Аграрний потенціал України займає провідне місце у світі, однак через неефективне його використання  агропромисловий комплекс України значно відстає за рівнем розвитку від передових країн світу і ЄС. Мета завдань і доручень Президента України полягає у підвищенні ефективності аграрного сектору, удосконалення земельних відносин, створення стабільного інвестиційного середовища для національних та іноземних інвесторів для розвитку аграрного сектору України, забезпечення передбачуваності регуляторної політики в аграрному секторі.

Преглядів: 680  2013-09-07

Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій поповнився новими моделями обладнання

Для зручності платників податків оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. До переліку сертифікованих приладів додано ще 9 моделей.

Таким чином, всього користувачам касової техніки запропоновано 62 моделі реєстраторів, які відповідають сучасним вимогам та забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів доходів і зборів в електронній формі.

Преглядів: 721  2013-09-06

Про хід підготовки до фестивалю для дітей з обмеженими функціональними можливостями «Райдуга»

Щороку, як підсумок копіткої роботи із дітьми з функціональними обмеженнями, спеціалісти та фахівці із соціальної роботи Володарськ-Волинського РЦСССДМ приймають участь в організації та проведенні фестивалю «Райдуга», що започаткований з метою привернення уваги громадськості, владних структур до проблем сімей із інвалідами, підтримки таких дітей, розвитку їх талантів, а головне закріплення в них переконань, що вони такі ж, як і всі – гарненькі, старанні, кмітливі, їх люблять і ними пишаються. Цьогоріч, в рамках соціальних ініціатив Президента України, Року дитячої творчості фестиваль відбудеться 20 вересня і сприятиме соціальному становленню дітей з особливими потребами.

Преглядів: 710  2013-09-06

Триває робота "прямих телефонних ліній"

На виконання пункту 1.8 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 4 березня 2011 р. № 77 «Про звернення громадян та забезпечення виконання в області вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян» повідомляємо, що структурні підрозділи облдержадміністрації з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення продовжують роботу «прямих телефонних ліній».

Преглядів: 663  2013-09-05

Українська економіка встояла під тиском світової кризи

Житомирщина демонструє позитивні показники соціально-економічного розвитку, які стають запорукою покращення добробуту людей

Потужна фінансово-економічна криза  змінює багато параметрів суспільного життя, примушуючи затягувати паски, усюди, і у країнах  Євросоюзу також. Для всієї української влади, для влади Житомирщини  вона стала серйозним випробуванням на міцність. Проте, попри всі песимістичні прогнози і очікування, завдяки послідовній реалізації соціально-економічних програм Президента, влада цей іспит витримала.

Преглядів: 657  2013-09-04

В районі проводиться цілеспрямована робота по нарощуванню економічного потенціалу

Фінансово-економічна криза, що розпочалася у 2007 році, в тій чи іншій мірі вплинула на економіку більшості країн світу. Звісно, що така масштабна криза не могла не зачепити економіку України яка інтегрована в світову економіку. Вона поставила перед владою, бізнесом  і суспільством в цілому складні виклики і завдання, до яких країна виявилася неготовою.

Преглядів: 662  2013-09-04

Президент України закликає всі парламентські сили до порозуміння

Президент України Віктор Янукович закликає всі парламентські сили до порозуміння для вирішення ключових стратегічних завдань, найголовніше з яких – прийняття євроінтеграційних законів.

Преглядів: 613  2013-09-03

Привітання голови РДА з Днем Знань

Шановні вчителі, учні, студенти, батьки!

Щиро вітаю з Днем Знань – святом мудрості та доброти.

Це по особливому урочистий і хвилюючий день з якого починається шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Шлях нелегкий, тернистий, незвіданий але водночас цікавий. Життя в сучасному світі вимагає від людини глибоких знань і широкої ерудиції, готовності до стрімких змін і самовдосконалення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок.

Бажаю всім учасникам навчального процесу міцного здоров’я, щастя, натхнення на працю і навчання, впевненості у власних силах та нових знань.

Голова РДА Микола Кочин

2013-08-31

Привітання голови РДА з Днем підприємця

Шановні підприємці!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем підприємця!

Ефективно працювати в умовах ринку застосовуючи менеджерський талант, вміло вести ділові переговори, приймати вдалі стратегічні рішення – це визначальні риси підприємців. Розвиток підприємництва є запорукою наповнення державної скарбниці, зміцнення економіки, вирішення актуальних соціально-економічних проблем будь-якої держави.

Дякую вам за наполегливу працю та активну громадянську позицію.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, оптимізму, невичерпної енергії, успіхів у бізнесі, надійних партнерів, зростання обсягів виробництва та реалізації товарів і послуг.

Голова РДА Микола Кочин

2013-08-31

Всі працюючі дошкільні навчальні заклади готові до навчального року

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в області проводиться цілеспрямована робота по розвитку мережі дошкільних навчальних закладів.

Преглядів: 596  2013-08-30