Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Новини
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

В.Янукович: Україна повинна відігравати роль «сполучної ланки» між Євросоюзом та Євразійським Союзом

   Підписання Україною Угоди про асоціацію та поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі з Європейським Союзом повинне стати не завершенням певного етапу співпраці, а початком більш широкого та глибокого інтеграційного процесу. Про це Президент України Віктор Янукович сказав, виступаючи під час Регіонального засідання Всесвітнього економічного форуму в Києві.

Преглядів: 505  2013-11-06

Члени «Лікарняної каси» можуть безкоштовно відновити свій зір у центрі мікрохірургії ока

   Повернути втрачений зір – можливо! Це на власному прикладі доводять пацієнти Центру мікрохірургії ока обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського.

   Наразі на Житомирщині налічується близько 10 тисяч жителів, які страждають на катаракту ока, тому в області існує велика потреба в сучасному медичному обладнанні, яке б могло надати ефективну допомогу хворому при захворюванні органів зору або ж втраті зору.

 

Преглядів: 524  2013-11-06

Соціальний захист ветеранів – пріоритетне завдання влади

    Соціальний захист малозабезпечених громадян, а особливо людей літнього віку, ветеранів війни, є пріоритетним завданням діяльності органів влади всіх рівнів. За останні роки реалізовано низку заходів, спрямованих на підвищення соціальних стандартів для ветеранів війни. Зокрема, на 49 відсотків підвищено середній розмір пенсії учасників війни, у 4-4,5 разу зросла грошова допомога ветеранам війни до Дня Перемоги. Особлива увага приділяється інвалідам війни: розміри їхніх пенсій за останні два роки зросли на більш ніж 40 відсотків, а з 2010 року вперше було започатковано програму забезпечення квартирами інвалідів Великої Вітчизняної війни, завдяки чому поліпшили житлові умови понад 800 сімей.

Преглядів: 582  2013-11-01

Шановні працівники соціальної сфери!

    Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери.

На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Виконання цієї місії неможливе без доброти, такту, чуйності і щедрості душі.

Не маю сумніву, що властивий вам високий моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам української громади.

Бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії.

Голова РДА Микола Кочин

  2013-11-01

Вітали працівників соціальної сфери району

   Соціальна сфера – це важлива ланка діяльності держави, яка включає в себе реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин та є своєрідним показником соціального спокою. 

Преглядів: 539  2013-10-31

С.Рижук закликав ЗМІ області до конструктивної співпраці задля розбудови інформаційного суспільства

   Перед початком засідання колегії обласної державної адміністрації голова облдержадміністрації Сергій Рижук, спілкуючись із представниками обласних засобів масової інформації, закликав журналістів до конструктивної співпраці щодо висвітлення діяльності обласної влади, аби спонукати керівництво області до правильних та виважених дій на користь та благополуччя жителів Житомирщини.

   «Україна знаходиться на шляху до вступу в ЄС. Тому давайте разом будувати демократичне суспільство не по назві, а по змісту. Спрямуймо свої сили на розбудову істинно інформаційного суспільства. Головне у співпраці органів влади та представників засобів масової інформації – взаємоповажливі та об’єктивні відносини», - сказав очільник області.

 

Преглядів: 651  2013-10-30

Міндоходів зібрало у жовтні майже 11 млрд. грн. ЄСВ

   Зміна адміністратора єдиного соціального внеску не принесла жодних незручностей платникам – за перші три тижні адміністрування ЄСВ органами Міндоходів прийнято та оброблено 660 тисяч звітів, а надходження внеску склали майже 11 млрд. грн.

Преглядів: 559  2013-10-30

На Житомирщині вшанували пам’ять героїв-визволителів України

    28 жовтня Україна відзначає знаменну дату – 69-ту річницю визволення нашої держави від німецько-фашистських загарбників.

 У Житомирі, аби поклонитися живим та вшанувати пам’ять загиблих героїв, до монументу Слави прийшли голова обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, голова облдержадміністрації Сергій Рижук, його заступники, ветерани-визволителі, представники депутатського корпусу фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, учні та студенти. Під час покладання квітів відбувся мітинг та урочиста хода військових.

 

Преглядів: 576  2013-10-29

Ми у вічному боргу перед вами дорогі визволителі

   28 жовтня Україна відзначає знаменну дату – 69-ту річницю визволення нашої держави від німецько-фашистських загарбників.

    «У роки Великої Вітчизняної війни Україна стала епіцентром бойових дій, що вщент зруйнували тисячі міст і сіл. Саме на українській землі вирішувалася доля війни в Європі. Мільйони людей поклали своє життя під час тяжких оборонних та наступальних військових операцій і партизанських рейдів, у підпільній боротьбі, в окупації та концтаборах. Доземний уклін та глибока вдячність уславленим ветеранам війни і праці. Ви героїчно пройшли довгими і тернистими бойовими шляхами, відродили сплюндровану країну, подарували нам найдорожче – мир та свободу, заклали надійний фундамент для будівництва вільної, незалежної, соборної України», – зазначив у своєму зверненні Президент України Віктор Янукович.

 

Преглядів: 565  2013-10-28

Привітання з 69-ю річницею визволення України від фашистських загарбників

Шановні жителі району, дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни!

Сердечно вітаю з 69-ю річницею визволення України від фашистських загарбників.

Цей день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Великої Вітчизняної, хто пережив відчай і приниження окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас, живих і мертвих, – нетлінна, вдячність народу – безмежна.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, успіхів та добробуту.

З глибокою повагою Голова РДА М. К. Кочин

  2013-10-28