Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

В Україні працює близько 4,6 тис. пунктів обігріву громадян

30 січня в. о. Віце-прем'єр-міністра, голова Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олександр Вілкул провів оперативну нараду з Міністром регіонального розвитку Геннадієм Темником та Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайлом Болотських, на якій обговорювалися питання щодо безперебійного функціонування усіх служб та закладів під час погіршення погодних умов.

Преглядів: 432  2014-01-30

У Державному бюджеті України на 2014 рік передбачено поетапне зростання мінімальної заробітної плати

Підвищення рівня заробітних плат та вдосконалення механізмів соціального захисту населення є одними із основних пріоритетів Державного бюджету України на 2014 рік. Про це свідчить той факт, що соціальна складова займає перше місце в рейтингу видатків головного фінансового документу країни на 2014 рік.

У щорічному Посланні до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2013 році» Глава держави звертає увагу на те, що бюджетна політка у поточному році та на середньострокову перспективу має бути спрямована на підвищення заробітних плат та покращення добробуту населення.

Преглядів: 465  2014-01-30

Пропозиції щодо підвищення матеріального рівня малозабезпечених сімей

Соціальне становлення родини, допомога кожному члену сім’ї – це пріоритет діяльності спеціалістів та фахівців Володарсько-Волинського РЦСССДМ. Задля досягнення результату використовуються найрізноманітніші форми та методи роботи – від індивідуальних консультувань до проведення тематичних занять, відеолекторіїв, семінарів, круглих столів за участю соціальних партнерів та громадських ініціативних команд. Зазвичай це нелегкий шлях, проте ми радіємо коли є результат, навіть якщо і не значний – коли батьки вчаться бачити проблеми своїх синів та донечок, коли, нарешті, діти побачили тверезого батька чи усміхнену маму, коли в оселі тепло, смачно пахне пирогами.

Преглядів: 458  2014-01-29

Про результати адміністрування єдиного внеску Володарсько-Волинської ОДПІ у 2013 році

За період адміністрування єдиного внеску Володарсько-Волинською ОДПІ до бюджету зібрано більше 27 млн. гривень.

Преглядів: 486  2014-01-29

У 2013 році Нацдержслужбою України надано більше 13 тисяч роз’яснень на звернення громадян

Протягом 2013 року до Нацдержслужби України та управлінь державної служби Головного управління державної служби України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі надійшло 13 063 звернення громадян.

Безпосередньо до Нацдержслужби України від громадян надійшло 1121 індивідуальне та колективне письмове звернення. Кількість звернень громадян порівняно з 2012 роком збільшилась на 3,8 % – у минулому році було 1080 звернень.

Преглядів: 456  2014-01-29

Президент підписав Указ про відставку Прем’єр-міністра України та Кабінету Міністрів України

Президент України прийняв відставку Прем'єр-міністра України Миколи Азарова, задовольнивши його заяву про відставку.

Оскільки за статтею 115 Конституції України відставка Прем'єр-міністра України має наслідком відставку всього складу Кабінету Міністрів України, Президент України прийняв і відставку Уряду держави.

Преглядів: 446  2014-01-28

Затверджено програму соціально-економічного розвитку району на 2014 рік

Голова Володарсько-Волинської районної державної адміністрації Микола Кочин взяв участь у засіданні двадцятої сесії Володарсько-Волинської районної ради VI скликання. На порядок денний виносилося 22 питання основними з яких є ухвалення рішення «Про районний бюджет на 2014 рік», затвердження Програми економічного і соціального розвитку Володарсько-Волинського району на 2014 рік, Програми екологічної мережі Володарсько-Волинського району на 2013-2015 роки, районної Програми розвитку галузі культури на 2014-2018 роки та ін.

Преглядів: 522  2014-01-27

Обережно ожеледиця

Щорічно Міністерством охорони здоров'я України реєструється сумна статистика травмувань, пов'язаних з ожеледдю: за небезпечний сезон лікарі надають допомогу тисячам громадян, які постраждали на льоду.

Ми пропонуємо вам прості рекомендації, як уберегтися від значних неприємностей у період ожеледиці.

Преглядів: 452  2014-01-27

Платникам з позитивною податковою історією – спрощена процедура відшкодування ПДВ

З 1 січня 2014 року підприємства з позитивною податковою історією отримають можливість проходити прискорену процедуру відшкодування податку на додану вартість. Для них термін камеральної перевірки, що є обов’язковим елементом процедури відшкодування ПДВ,  буде скорочено з 20 до 5 днів.

Преглядів: 440  2014-01-27

У період подачі річної звітності сервісні центри Міндоходів працюватимуть до „останнього відвідувача

Міністр доходів і зборів Олександр Клименко доручив керівникам Головних управлінь Міндоходів у регіонах створити максимально зручні умови для подання податкової звітності платниками через Центри обслуговування платників податків.

Як відомо, у перші два місяці року платникам потрібно подавати звітність як за попередній звітний місяць, так і за рік з окремих видів податків. Крім того, триває й компанія з декларування доходів громадян, отриманих протягом 2013 року. Саме тому у цей період різко зростає кількість відвідувачів Центрів обслуговування платників.

Преглядів: 449  2014-01-25