Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Україна розраховує на подальшу співпрацю з США в рамках ОБСЄ

      Україна розраховує на подальшу співпрацю зі Сполученими Штатами Америки в рамках ОБСЄ з метою посилення безпеки у країнах цього об’єднання, наголошує Президент України Віктор Янукович.

      «Ми вдячні американській стороні за підтримку наших зусиль у напрямках врегулювання заморожених конфліктів, забезпечення контролю за звичайними озброєннями в Європі та боротьби з торгівлею людьми тощо. Розраховуємо на подальшу підтримку і співпрацю з Урядом Сполучених Штатів у рамках ОБСЄ з метою посилення стабільності і безпеки на просторі відповідальності цієї організації», - сказав Віктор Янукович під час зустрічі з директором Федерального бюро розслідувань Робертом Мюллером.

Преглядів: 536  2013-06-05

Про перерахунок заробітної плати працівникам бюджетної сфери

    Інтерв'ю директора департаменту заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики України Товстенка О.П. кореспонденту Укрінформу 24.05.2013 щодо перерахунку заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

   

      Завдяки тривалим переговорам між профспілками та Мінфіном, посадовий оклад працівників першого тарифного розряду з 1 січня 2013 року становитиме 852 гривні.

      Підтримала позицію профспілок і наполягала саме на цій цифрі міністр соціальної політики Наталія Королевська. Адже від цієї ставки тепер залежатиме розмір посадового окладу кожного з 25 розрядів тарифної сітки.

Скількох людей стосуватиметься це підвищення та про які суми йдеться?

Преглядів: 594  2013-06-04

Президент пропонує зміни у складі ЦВК

      Президент України Віктор Янукович вніс до Верховної Ради подання про дострокове припинення повноважень члена Центральної виборчої комісії Володимира Шаповала у зв’язку з досягненням шістдесятип'ятирічного віку.

Преглядів: 539  2013-06-04

Фестиваль дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят»

    На виконання Указу Президента України від 28 грудня 2013 року   № 756/2012 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» пункту 6 плану заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості, затвердженого розпорядження Кабінету Міністрів від 04лютого 2013 року № 74-р у районі 30 травня 2013 року проведено І етап Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят».  

Преглядів: 628  2013-06-03

Об’єднання податкових та митних органів створить ряд переваг для бізнесу

     «Основне завдання Міністерства доходів і зборів –  адміністрування податків, зборів, митних платежів та єдиного соціального внеску, надання послуг громадянам і бізнесу та, як наслідок, забезпечення наповнення доходної частини бюджету», - сказав в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Житомирській області Геннадій Козак під час «круглого столу» з представниками бізнесу і ЗМІ регіону, присвяченого презентації новоствореного міністерства.

    Геннадій Козак підкреслив, що об’єднання в одній структурі податкових та митних органів ніяким чином не створить дискомфорту для бізнесу. Навпаки, суб’єкти господарювання отримають ряд переваг: спрощення процедур отримання адміністративних послуг, підвищення якості, комплексність податкового та митного сервісу; скорочення кількості часу на обслуговування в державних органах тощо.

  

Преглядів: 550  2013-06-03

Засідання колегії районної державної адміністрації

    31 травня 2013 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням Миколи Кочина.

В роботі колегії взяли участь члени колегії, запрошені керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови.

На порядок денний були винесені актуальні питання життєдіяльності району.

    

Преглядів: 617  2013-05-31

Родинне відчувать тепло

    28 травня 2013 року в районному центрі відбувся святковий захід «Родинне відчувать тепло», організаторами якого виступили – Володарсько-Волинська селищна рада, громадська організація «Жіночий територіальний центр», центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  та відділи  райдержадміністрації:  у справах сім’ї молоді та спорту і культури та туризму. Святковий захід приурочили Дню матері, Дню захисту дітей та 10-ій річниці від дня створення громадської організації «Територіальний жіночий центр».

В рамках свята пройшов конкурс малюнку на асфальті, спортивні змагання «Веселі старти», майстер-класи та виставка дитячої творчості.

    Мама, діти – це родина, маленька складова громади, суспільства, держави. Від мудрості, розважливості, зрештою відповідальності батьків перед соціумом залежить виховання їх діток. Ті соціальні цінності, пріоритети, цілі які матиме людина в житті закладаються з самісінького дитинства

Преглядів: 596  2013-05-28

Апаратна нарада

     27 травня 2013 року під час проведення апаратної наради начальник відділу освіти Лілія Ковальчук доповіла про завершення навчального процесу та успішне проведення свята останнього дзвоника в школах району. Цього року в районі 345 випускників 11 класу з них 12 учнів закінчили навчання з золотою медаллю та один із срібною. 394 школярі випускники 9 класів – 26 з них отримають атестат з відзнакою. Відсьогодні стартувала компанія по оздоровленню дітей в літніх пришкільних таборах. Наразі всі об’єкти готові до прийому школярів. В червні буде проведено навчання та обмін досвідом між Володарсько-Волинським

Преглядів: 596  2013-05-27

Негативні наслідки заробітної плати у «конвертах»

Однією з найболючіших проблем нашого сьогодення та “чорною плямою” суспільства є виплата заробітної плати” у конвертах”. Питання виплати офіційної, прозорої зарплати сьогодні дуже актуальне. Адже більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати офіційну (часто мінімальну) та неофіційну (значно вище мінімальної) зарплатню.  Трапляється, що вони навіть не знають про те, що їхня “прозора” зарплата значно відрізняється від тієї, яка записана у відомості.

Ця різниця з’ясовується згодом, коли працівнику потрібна довідка про доходи, наприклад, для отримання кредиту

 

Преглядів: 500  2013-05-26

Свято останнього дзвоника

Дорогі випускники, школярі, вчителі, батьки!

Вітаю вас зі святом останнього дзвоника.

   Для молодших школярів – це початок літніх канікул, тож нехай вони будуть для вас цікавими та сповненими яскравих вражень. Бажаю вам гарно відпочити, відновити фізичні сили перед початком нового навчального року.

   Для 345 юнаків та дівчат – випускників нашого району цей шкільний дзвоник справді останній. Бажаю вам шановні випускники впевнено крокувати до обраної цілі опанування майбутньої професії, сміливості та наполегливості в досягненні мети. А ваші успіхи будуть найбільшою нагородою вашим вчителям та батькам, які віддавали вам всю свою любов, прививали прагнення до прекрасного, до знань, до добра.

   Велика подяка вчителям, які передають учням всі свої знання, життєвий досвід, формують у дітей патріотичні цінності, прагнуть виховати високоосвічених та духовно багатих громадян.

   Бажаю всім міцного здоров’я, добра, благополуччя, успіхів та натхнення!

    Голова РДА Микола Кочин

Преглядів: 620  2013-05-24