Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Підвищення рівня соціального захисту ветеранів – пріоритетне завдання органів влади всіх рівнів

   17 лютого голова районної державної адміністрації Микола Кочин провів апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. Під час наради розглядалося ряд питань важливе місце серед яких зайняли питання  реалізації в районі завдань Президента України щодо вшанування та державної підтримки ветеранів війни, нинішніх захисників Вітчизни, а також патріотичного виховання підростаючого покоління (у контексті відзначення Дня захисника Вітчизни та виконання Указу Президента України від 19.10.2012 №604 „Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років") та реалізації у районі завдань Президента України щодо належної роботи із зверненнями громадян, а також підведення підсумків вирішення питань, що надійшли у рамках проекту "Діалог з країною".

Преглядів: 472  2014-02-17

День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

     15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 25-а річниця виведення військ з Афганістану.

Саме 15 лютого 1989 року, було закінчено, так звану, неоголошену війну, яка тривала майже 10 років і яку український народ засудив як несправедливу й жорстоку.

Військовослужбовці, які пережили жахіття війни, як ніхто знають справжню ціну миру, гуманізму і милосердя. І як ніхто вміють дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлюючи свою відповідальність за майбутнє.

Щиро вітаю воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей з днем вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав.

Від усього серця бажаю міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

 

Голова РДА Микола Кочин                             

  2014-02-15

Вшановували учасників бойових дій на території інших держав

   14 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан у смт. Володарськ-Волинську біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам зібралися керівники району, представники установ, підприємств, організацій, громадськість. Зібралися, щоб віддати данину шани і поваги воїнам-інтернаціоналістам, покласти до пам’ятника квіти, запалити свічу, нагадати про те, що їх пам’ятають.

Преглядів: 486  2014-02-14

Відзначення ювілею Великого Кобзаря покликане єднати націю

   Знаковий для України ювілей – 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка – все ближче. За тим, як Україна відзначатиме ювілей свого національного генія, стежитиме весь світ. Ця дата має виконати місію духовного єднання української нації шляхом актуалізації творчості Тараса Шевченка в різних контекстах.

Преглядів: 493  2014-02-14

Ярослав Долгих: Примирення, припинення протистояння – це те, що нам сьогодні вкрай необхідно

   Україна готується достойно відзначити 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря. Геній України, якого з плином часу ми визнаємо як пророка, мріяв про щасливе майбутнє своєї Батьківщини. Про це, безперечно, мріє і кожен із нас, вважає заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих. Напередодні величної дати Президент України Віктор Янукович виступив з ініціативою проголосити день народження Тараса Шевченка Днем національного примирення українського народу. Примирення, припинення протистояння – це те, що нам сьогодні вкрай необхідно. Дуже важливо відновити довіру між владою, опозицією та суспільством і у дні вшанування Великого Кобзаря утриматися від протестних акцій.

Преглядів: 457  2014-02-14

Обговорювали складні моменти в діяльності кожного та обмінювалися досвідом

   Переймаючись  буденними  проблемами, спрямованими на допомогу найуразливішим категоріям населення, спеціалісти та фахівці Володарськ- Волинського РЦСССДМ не забувають про самоосвіту та навчання. Обговорення складних моментів в діяльності кожного, пошук шляхів їх вирішення, обмін досвідом – це головні питання, що розглядаються на апаратних навчаннях. Варто зазначити, що протягом січня – лютого спеціалісти центру опрацювали чотири нові напрямки роботи щодо підтримки прийомних дітей та дітей-вихованців

Преглядів: 453  2014-02-11

Про пільгове перевезення населення

   В зв’язку з чисельними зверненнями жителів району з питання пільгового перевезення населення, управління праці та соціального захисту населення Володарськ - Волинської райдержадміністрації повідомляє, що з лютого місяця 2014 року укладено договори про розрахунки за надані послуги по перевезенню пільгової категорії пасажирів

Преглядів: 475  2014-02-11

Про соціальний захист ветеранів війни та учасників бойових дій на території інших держав

   11 лютого 2014 року голова Володарсько-Волинської районної державної адміністрації Микола Кочин  провів апаратну нараду за участю заступників та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Преглядів: 356  2014-02-11

«Мама, тато, я – спортивна сім’я»

   Житомирський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління освіти і науки обласної державної адміністрації під патронатом департаменту сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації проводить обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який відбудеться 11-12 квітня 2014 року, м.Коростень.

Преглядів: 383  2014-02-11

Триває підготовка до весняно-польових робіт

   Аграрії району продовжують підготовку до весняно-польових робіт. Придбаних агрохімікатів достатньо для проведення першого весняного підживлення озимих культур. Наразі район забезпечений мінеральними добривами на 37 % (всього необхідно 1298 тонн),  тому в цьому напрямку ще потрібно проводити відповідні роботи.

Преглядів: 501  2014-02-11