Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Управління праці та соціального захисту населення інформує

Управління праці та соціального захисту населення інформує, що за січень – серпень 2013 року для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги, придбання твердого палива та скрапленого газу призначено субсидії 1448 сім’ям.

Отримали субсидію готівкою на тверде паливо та скраплений газ 1336 сімей. Середній розмір субсидії 794,00 грн.

Преглядів: 683  2013-09-18

Освоєння нової професії або підвищення кваліфікації у зрілому віці – за державний кошт

Спрямовуючи свою діяльність на реалізацію соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, обласна влада приділяє належну увагу забезпеченню якісних умов життя населення незалежно від місця проживання. Так, за повідомленням обласного центру зайнятості населення, все активніше жителі Житомирщини користуються цьогорічними законодавчими нововведеннями, зокрема можливістю для людей старшого віку безоплатно освоїти нову професію або підвищити кваліфікацію на підставі ваучера, який видають центри зайнятості в усіх куточках області.

Преглядів: 709  2013-09-17

На засіданні колегії райдержадміністрації, яке відбулося 16 вересня, розглядалося питання «Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за І півріччя 2013 року».

Преглядів: 698  2013-09-16

Захищеність дітей та спокій батьків – це той результат на який ми налаштовані

Фахівці із соціальної роботи Володарсько-Волинського РЦСССДМ плануючи свій робочий день прагнуть аби їх діяльність принесла максимум користі для мешканців територіальних громад які потребують їхньої уваги.

Преглядів: 737  2013-09-16

Влада Житомирщини дбає про створення умов для розвитку фізичного виховання і спорту

Суттєвим елементом гармонійного виховання дитини є фізична культура і спорт. Незадовільне здоров’я школярів – надзвичайно актуальна проблема, яка стосується близько двох третин підлітків. Профілактика захворювань, у тому числі через заняття спортом, відіграє важливу роль. На цьому наголошує Президент України Віктор Янукович у своїх соціальних ініціативах, спрямованих на захист дітей.

Преглядів: 675  2013-09-16

Заняття фізичною культурою і спортом - запорука гарного самопочуття та всебічного розвитку дитини

З метою популяризації здорового способу життя та всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України  «Діти – майбутнє України» дитячо-юнацькими спортивними школами району було проведено ряд спортивних заходів.

Преглядів: 625  2013-09-14

Привітання голови РДА з Днем рятівника

Шановні співробітники служби МНС України!

Вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника!

Ризикуючи життям, ви за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких пригод, приходите на допомогу під час пожеж, повеней, інших стихійних лих, природних і техногенних катастроф.

Дякую вам за мужність та вірність обов'язку!

Бажаю міцного здоров'я, щастя, миру і добра вам і вашим родинам!

Нехай незгасаюча життєва енергія надає вам незламної сил волі та витримки, а славні традиції та накопичений досвід допомагають успішно вирішувати покладені на вас завдання і нехай буде якомога менше тривожних викликів.

Голова РДА  М. К. Кочин

2013-09-13

Привітання голови РДА з Днем працівників лісу

Шановні працівники лісового господарства.

Щиро вітаю з нагоди вашого професійного свята –

Дня працівників лісу!

Для нашого поліського краю ліс – це найбільше природне багатство, складова економіки регіону та запорука екологічної безпеки. Переконаний, що ви як професіонали завжди будете зберігати і примножувати лісові багатства України запроваджуючи сучасні методи ведення лісового господарства, боротися із самовільними вирубками, пожежами та шкідниками.

Щира подяка працівникам лісокультурної справи, майстрам лісу, механізаторам, лісничим, лісникам та всім людям, причетним до кожного посадженого деревця! Ви заслуговуєте пошани і поваги за вашу важку, але таку потрібну суспільству працю!

Бажаю всім лісівникам міцного здоров'я, родинного благополуччя, злагоди, достатку та вагомих трудових досягнень.

Голова РДА  М. К. Кочин

2013-09-13

Стан виконання пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби

13 вересня голова РДА Микола Кочин провів робочу нараду з питання стану виконання в районі пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. У нараді взяли участь голова районної ради Адольф Суліган, заступник голови РДА Олександр Одноворченко, начальник відділу охорони здоров’я Тетяна Тищенко, головний лікар Володарсько-Волинської ЦРЛ Анатолій Кліванський, представники аптечних закладів району.

Преглядів: 623  2013-09-13

Чергова зустріч керівництва Володарсько-Волинської ОДПІ з представниками бізнесу

12.09.2013 року в приміщенні Володарсько-Волинської ОДПІ відбулась зустріч начальника податкової інспекції Володимира Каленського з бухгалтером Товариства з обмеженою відповідальністю «Граніт - Холдинг» Людмилою Вербою. Темою для обговорення стало питання організації роботи по збільшенню нарахувань податкових зобов’язань з податку на прибуток.

Преглядів: 629  2013-09-13