Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Новини
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Про хід весняно-польових робіт

За даними оперативної звітності, наданої управлінням АПР райдержадміністрації, станом на 21 травня 2013 року сільськогосподарськими підприємствами району посіяно 4444 га. ярих зернових культур (91% від запланованих) в тому числі:

Преглядів: 630  2013-05-20

Нарада з питання рівня готовності оздоровчих закладі району

14 травня 2013 року заступник голови РДА О. В. Одноворченко провів нараду з питання рівня готовності оздоровчих закладі району до роботи в літній період. В нараді взяли участь головний лікар центральної районної лікарні А. В. Кліванський, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги С. В. Хабаза, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н. П. Осадчук, начальник управління праці та соціального захисту населення М. В. Корнійчук, начальник служби у справах дітей Л. Р. Федоренко, головний спеціаліст Коростеньської СЕС Яковенко О. С., начальники відділів РДА: освіти – Л. В. Ковальчук; у справах сім'ї, молоді і спорту – О. В. Ніконов; культури і туризму – О.  П. Шишук.

Преглядів: 661  2013-05-14

Привітання голови райдержадміністрації з нагоди 9 травня

Дорогі ветерани! Шановні земляки!

Від усієї душі вітаю вас з Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні!

Шістдесят восьмий рік поспіль ми зустрічаємо мирну весну, свято, в якому переплелись біль втрат і радість Великої Перемоги над фашизмом. 9 травня назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Зі святом Вас, дорогі  ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови! Щиро дякуємо Вам  за ту самопожертву, на яку Ви пішли заради нас! Бажаю Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай не болять Ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть Ваші онуки, хай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком! Світла пам’ять і безмежна вдячність мільйонам співвітчизників, які загинули в полум’ї Великої Вітчизняної війни. Честь і слава живим героям.

                                                                              Голова райдержадміністрації   Микола Кочин

Преглядів: 1221  2013-05-09

День перемоги

09 травня 2013 року о 10ºº год. в районному центрі розпочалися урочисті заходи з нагоди Дня Перемоги. Святкова колона урочистою ходою крокувала до  меморіалу Слави.

Селищний голова смт. Володарськ-Волинський Валентина Онофріюк відкриваючи  мітинг-реквієм присвячений 68-й річниці Великої Перемоги, звернулася до ветеранів з словами вітання та глибокої поваги  і вдячності за здобуту дорогою ціною Велику Перемогу.

Преглядів: 685  2013-05-09

Факельний похід

08 травня 2013 року відбувся мітинг молоді та факельний похід приурочений Дню Великої Перемоги. На мітингу виступили голова Володарсько-Волинської районної ради Адольф Суліган, селищний голова Валентина Онофріюк, голова ради ветеранів Ніна Павицька.

Преглядів: 680  2013-05-08

Привітання голови райдержадміністрації з Великоднем

Дорогі земляки!

Щиро вітаю з Великоднем! Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам  непохитну віру в кращий завтрашній день та сили і терпіння перебороти труднощі, які випали на нашу долю! Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.  Нехай многоголосі Великодні дзвони розбудять найбайдужіші серця, додадуть натхнення для самовідданої праці на благо району та держави. Господньої милості, підтримки у добрих починаннях,  миру та взаєморозуміння кожній родині. Бажаю всім щастя і радості, віри і благополуччя!

Христос Воскрес!

                                                 Голова райдержадміністрації   Микола Кочин

Преглядів: 1304  2013-05-05

СПІВПРАЦЯ ПОЛІПШИТЬ ОБІЗНАНІСТЬ

…саме таким було рішення Володарсько – Волинського РЦ СССДМ щодо проведення семінару для вчителів з курсу основ здоров’я за участю лікарів, що відбувся 27 березня на базі РБК. С.О.Олексів – лікар фтизіатр поінформувала про шляхи передачі хвороби, звернувши увагу на те , що заразитись можна і, вживаючи м'ясо, молочні продукти хворих тварин, про стан захворюваності в районі. Ситуація в порівнянні з іншими районами області у нас складна, тому варто разом працювати над профілактикою, а ще,
Преглядів: 650  2013-03-28

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ НАВЧАННЯ

18 березня 2013 року відділом з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації було організовано навчання з ліквідації умовної пожежі на об’єкті з масовим перебуванням людей. Навчання пройшли на базі комунальної установи «Володарсько-Волинський психоневрологічний інтернат» за участю працівників райдержадміністрації, інтернатної установи та
Преглядів: 751  2013-03-18

КРАЩЕ УПЕРЕДИТИ

Щоденно спеціалісти та фахівці із соціальної роботи Володарсько-Волинського РЦ СССДМ працюють над виконанням завдань профілактичної акції «Ехо». Враховуючи основні напрямки, ми особливу увагу звертаємо на профілактику ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та хвороб, що передаються статевим шляхом. Працюючи в родинах, запрошуємо батьків обов’язково проходити обстеження, слідкувати за станом здоров’я дітей, особливо коли виникають найменші проблеми, проводимо роз’яснювальну роботу щодо необхідності ведення здорового способу життя. До групової роботи, що проводиться з цільовими категоріями населення, ми, як правило, залучаємо лікарів, працівників амбулаторій та ФАПів, волонтерів, працівників РВУМВС та КВІ. Так, 15 березня 2013р. фахівець із соціальної роботи Ткач І.О. та студентка ( практикантка центру) Дем’янчук Юлія провели з дітьми із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, підлітками
Преглядів: 740  2013-03-15

ПРАЦЮЄМО З ДІТЬМИ

Змістовно та цікаво крокує по району обласна профілактична акція «Ехо», заходи по якій проводять спеціалісти та фахівці із соціальної роботи Володарсько-Волинського РЦСССДМ. До роботи із цільовими категоріями клієнтів ми залучаємо лікарів, керівників амбулаторій та ФАПів, працівників КВІ та РВУМВС, релігійні громади та громадські організації. Так, інформаційно-просвітницька кампанія «Подаруй дитині турботу» серед дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах пройшла з 11 по 13 березня в Іршанську за участю дитячого лікаря Набоки О. Е., в смт. Нова Борова та с. Дворище за участю релігійних громад.
Преглядів: 786  2013-03-15