Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Президент підписав низку законів

Президент України Віктор Янукович підписав низку законів, що стосуються запровадження нових підходів до боротьби з ухиленням від оподаткування, забезпечення діяльності роботи новоутвореного Міністерства доходів і зборів, покращення екологічної ситуації у країні за рахунок утилізації зношених транспортних засобів, посилення контролю за виконанням операцій та скорочення маніпуляцій на біржовому ринку.

Преглядів: 588  2013-08-05

Наталія Королевська: Пенсії обов’язково будуть збільшуватися щороку

Нещодавно виповнилося 10 років із дня ухвалення базового закону щодо пенсійного забезпечення. По суті, саме з цієї події розпочалося реформування пенсійної системи України. Про те, чого вже вдалось досягнути та плани на майбутнє у цьому питання ми поговорили з Міністром соціальної політики України Наталією Королевською.

Преглядів: 578  2013-08-05

103 – номер порятунку та надії

103 – номер порятунку та надії. За словами головного лікаря центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Житомирської обласної ради Анатолія Сови, щоденно впродовж двох літніх місяців на цей номер поступало близько 800 викликів. Разом з тим, 30-40% із них були такими, що не потребували надання екстреної медичної допомоги. Слід розуміти, що в той час, коли «швидка» виїздить на подібні виклики, хтось інший може конче потребувати саме екстреної медичної допомоги і не отримає її вчасно.

Преглядів: 587  2013-08-02

Змістовно та з користю

Діти шкільного віку зазвичай сприймають літо, як час відпочинку від уроків, від підручників, від дисципліни. Все ж за період канікул діти мають оздоровитися, сповнитися сил, енергії і певних знань. Тому відпочинок, в якійсь мірі, теж потрібно планувати.

Преглядів: 610  2013-08-01

Засідання колегії РДА

31 липня 2013 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації в якому взяли участь члени колегії, начальники управлінь та відділів РДА.

Преглядів: 606  2013-07-31

Реалізація завдань Президента України щодо розвитку будівельної галузі

29 липня перший заступник голови РДА Петро Євпак провів апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів. Важливу увагу на нараді було приділено обговоренню питання реалізації в районі завдань Президента України щодо розвитку будівельної галузі.

Преглядів: 587  2013-07-30

Урочистості з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі

У неділю, 28 липня, в церквах Володарщини відслужили святкові літургії з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі, під час яких також вшанували світлу пам'ять її хрестителя - Великого князя Володимира.

Преглядів: 613  2013-07-28

Звернення голови РДА з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі

Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 1025-річчям хрещення Київської Русі.

Христова віра на наших землях не лише зміцнила державну владу та укріпила суспільну єдність, а принесла  неабиякі зовнішньополітичні здобутки.

Преглядів: 580  2013-07-27

Звернення керівників області з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі

Дорогі земляки, жителі нашого Поліського краю!

Щиросердно вітаємо вас зі знаменною подією – 1025-річчям хрещення Київської Русі. Утвердження Християнства на наших теренах стало предтечею сьогоднішньої Української державності, її духовного і культурного злету, символом об’єднання України.

Преглядів: 628  2013-07-26

Проводили акцію « Мийдодір»

«Здоров’я дорожче золота» – У.  Шекспір.

Дійсно, здоров’я найважливіша складова життя людини. Найцінніший же  скарб у кожного народу – його діти, його молодь. Хочеться, щоб у нашій країні існувало поняття «здорова дитина», адже важко собі уявити повноцінне суспільство в якому не має здорових дітей.

Преглядів: 660  2013-07-25