Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Житомирська область впевнено розпочне 2014 фінансовий рік

   Підбиваючи підсумки 2013 року, директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ганна Ємченко зазначила про те, що Житомирщина без проблем і впевнено закінчить цей бюджетний рік. Вона запевнила,  що до кінця грудня усі працівники бюджетної сфери, яких в області налічується понад 86 тисяч, отримають у повному обсязі заробітну плату, відтак затримки з її виплатою не буде.

Преглядів: 512  2013-12-25

Лідером по працевлаштуванню молоді у 2013 році є Радомишльський район

   На Житомирщині ефективно реалізовуються настанови Глави держави щодо створення нових робочих місць, працевлаштування молодих людей, представників найбільш соціально уразливих верств населення.

Преглядів: 476  2013-12-25

Жителі області отримують вчасну і кваліфіковану екстрену медичну допомогу

   Вперше в області автомобіль швидкої допомоги вийшов на виклик 100 років тому. Сьогодні екстрена медична допомога Житомирщини обслуговує більше 1 мільйону населення області. Щодня рятувати життя земляків заступає 103 бригади екстреної допомоги, серед яких загальнопрофільні лікарські, фельдшерські, 3 кардіологічні та 1 психіатрична бригади. У поміч медичним працівникам - 143 карети швидкої допомоги та медична сумка, в якій понад 100 найменувань різних препаратів.

Преглядів: 515  2013-12-24

У Невирівці відчинив двері відремонтований ФАП

    Охорона здоров'я сьогодні є ключовою галуззю держави, яка постійно перебуває в центрі уваги Президента України Віктора Януковича. Про це, зокрема, свідчить ряд рішень, доручень та Указів Глави держави, в тому числі, щодо впровадження програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", яким для медичної галузі визначено декілька системних завдань з розбудови охорони здоров'я та надання якісної і доступної медичної допомоги населенню. Реформи в медичній галузі необхідні не тільки для того, щоб змінити систему надання медичної допомоги, а й для того, щоб медичні послуги стали якісними, доступними, а головне – справедливими. У цьому контексті важливо звернути увагу на розвиток медицини в сільській місцевості.

Преглядів: 533  2013-12-24

з професійним святом - Днем енергетика!

Щиро вітаю всіх енергетиків району з професійним святом -
Днем енергетика!

Для нашого району енергетична галузь, без перебільшення,  надзвичайно важлива адже електроенергія – це на лише світло, а й тепло в наших оселях, школах, дитячих садках, лікарнях та установах.

Тож нехай усвідомлення значимості вашої професії, відповідальності, що пов’язана з нею, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові трудові звершення.

Висловлюю вам щиру подяку за працю і сердечно зичу всім щастя, здоров’я, сімейного благополуччя, добра, енергії у вирішенні життєвих і виробничих питань,   усіляких гараздів.

З повагою, голова РДА    М. К. Кочин                     

 

  2013-12-22

У день Святого Миколая кожен дорослий, може відчути себе чудотворцем

   Дев'ятнадцятого грудня - день Святого Миколая. Св. Миколай також відомий під іменами: Міколай, Міклаш, Йолупукі, Сейнт Ніколаус, Сантаклос, Фадер Крісмас, Пер Ноель, Сінтер Клаас.

   Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до Миколая листи зі своїми бажаннями. У день перед святом згадують всі свої добрі і погані вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка?

   У день Святого Миколая кожен дорослий, може відчути себе чудотворцем, поділившись своїм теплом, проявивши увагу, подарувавши любов і, звичайно, подарунки дітям, особливо тим, які обділені батьківською турботою.

Преглядів: 537  2013-12-20

Президент взяв участь у Подячному молебні

Президент України Віктор Янукович взяв участь у Подячному молебні з нагоди завершення 2013 року.

Традиційний молебень відбувся на Володимирській гірці у Києві біля пам’ятника Святому рівноапостольному великому князю Володимиру за участі членів Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій. 

У заході також взяли участь Президенти Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко, Прем’єр-міністр Микола Азаров, урядовці.

 

 

Преглядів: 511  2013-12-20

З 1 грудня підвищено розмір державної соціальної допомоги на дітей-інвалідів підгрупи А

    На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації № 457 від 25.11.2013 р. «Про хід реалізації соціальних ініціатив Президента України», в районі у повному обсязі забезпечено виконання президентських соціальних ініціатив, проголошених у 2012 році щодо підвищення на 25% розміру надбавки на догляд інвалідам І групи підгрупи «А».

    На обліку перебуває 46  інвалідів, яким призначено та здійснюється виплата вказаної соціальної допомоги у збільшеному розмірі.

 

Преглядів: 438  2013-12-20

Свято наближається…

   Зима зі снігом, святами, розвагами занурює дітвору в казкову атмосферу.   З нетерпінням чекають всі гостинців від святого Миколая та Діда Мороза,  які приносять в кожний дім  дитячі посмішки, віру  в добро і казку.

   Щороку Володарськ-Волинський РЦСССДМ  проводить  благодійну  акцію «Різдвяні дива».  Спеціалісти  центру та фахівці із соціальної роботи відвідували сім'ї напередодні аби дізнатися бажання дітей. За підтримки підприємців району до дня святого Миколая побажання дітей виконані:

Преглядів: 554  2013-12-20

з Днем міліції

                            Шановні працівники та ветерани органів внутрішніх справ!

Щиро вітаю вас з професійним святом Днем міліції!

Професійний обов'язок кожного міліціонера незалежно від звання і посади – бути надійним захисником прав та свобод людини, не поступатися совістю та залишатися вірним закону.

Нехай ваша служба, підкріплена духом боротьби, стійкості, впевненості та мужності, завжди досягає високої мети у виконанні складних завдань на благо народу України.

Бажаю щастя, здоров’я, миру, злагоди й добробуту вам і вашим родинам!

З повагою, голова РДА    М. К. Кочин                     

  2013-12-20