Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Новини
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Районні змагання

18 травня 2013 року пройшли районні змагання «Зірниця» організаторами яких були відділи РДА: освіти; у справах сім’ї, молоді та спорту; з питань надзвичайних ситуацій. Спортивне свято розпочалося з вітальної промови начальника відділу освіти Лілії Ковальчук, після чого команди розійшлися по етапах. В змаганнях взяли участь учні загальноосвітніх шкіл району у складі 21-ої команди. Кожна команда об’єднує 12 учасників. Змагання проходили у вісьми етапах під наглядом суворої суддівської колегії головою якої був

Преглядів: 642  2013-05-23

Фестиваль хореографічного мистецтва «Поліська Терпсіхора»

19 травня 2013 року в будинку культури смт. Іршанськ відбувся обласний фестиваль хореографічного мистецтва «Поліська Терпсіхора», в якому взяли участь 23 художні колективи області.

Гран-прі фестивалю виборов танцювальний колектив з м. Бердичева «Явір»

Преглядів: 768  2013-05-22

Працювати з користю для справи

22 травня 2013 року на базі КВІ проведено відеолекторій «Правда про СНІД» для засуджених без позбавлення волі з метою упередження захворюваності на ВІЛ. Спеціаліст центру Кучер О.В.

Преглядів: 632  2013-05-22

Про хід весняно-польових робіт

За даними оперативної звітності, наданої управлінням АПР райдержадміністрації, станом на 21 травня 2013 року сільськогосподарськими підприємствами району посіяно 4444 га. ярих зернових культур (91% від запланованих) в тому числі:

Преглядів: 646  2013-05-20

Нарада з питання рівня готовності оздоровчих закладі району

14 травня 2013 року заступник голови РДА О. В. Одноворченко провів нараду з питання рівня готовності оздоровчих закладі району до роботи в літній період. В нараді взяли участь головний лікар центральної районної лікарні А. В. Кліванський, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги С. В. Хабаза, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н. П. Осадчук, начальник управління праці та соціального захисту населення М. В. Корнійчук, начальник служби у справах дітей Л. Р. Федоренко, головний спеціаліст Коростеньської СЕС Яковенко О. С., начальники відділів РДА: освіти – Л. В. Ковальчук; у справах сім'ї, молоді і спорту – О. В. Ніконов; культури і туризму – О.  П. Шишук.

Преглядів: 679  2013-05-14

Привітання голови райдержадміністрації з нагоди 9 травня

Дорогі ветерани! Шановні земляки!

Від усієї душі вітаю вас з Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні!

Шістдесят восьмий рік поспіль ми зустрічаємо мирну весну, свято, в якому переплелись біль втрат і радість Великої Перемоги над фашизмом. 9 травня назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Зі святом Вас, дорогі  ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови! Щиро дякуємо Вам  за ту самопожертву, на яку Ви пішли заради нас! Бажаю Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай не болять Ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть Ваші онуки, хай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком! Світла пам’ять і безмежна вдячність мільйонам співвітчизників, які загинули в полум’ї Великої Вітчизняної війни. Честь і слава живим героям.

Голова райдержадміністрації   Микола Кочин

Преглядів: 1242  2013-05-09

День перемоги

09 травня 2013 року о 10ºº год. в районному центрі розпочалися урочисті заходи з нагоди Дня Перемоги. Святкова колона урочистою ходою крокувала до  меморіалу Слави.

Селищний голова смт. Володарськ-Волинський Валентина Онофріюк відкриваючи  мітинг-реквієм присвячений 68-й річниці Великої Перемоги, звернулася до ветеранів з словами вітання та глибокої поваги  і вдячності за здобуту дорогою ціною Велику Перемогу.

Преглядів: 704  2013-05-09

Факельний похід

08 травня 2013 року відбувся мітинг молоді та факельний похід приурочений Дню Великої Перемоги. На мітингу виступили голова Володарсько-Волинської районної ради Адольф Суліган, селищний голова Валентина Онофріюк, голова ради ветеранів Ніна Павицька.

Преглядів: 701  2013-05-08

Привітання голови райдержадміністрації з Великоднем

Дорогі земляки!

Щиро вітаю з Великоднем! Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам  непохитну віру в кращий завтрашній день та сили і терпіння перебороти труднощі, які випали на нашу долю! Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.  Нехай многоголосі Великодні дзвони розбудять найбайдужіші серця, додадуть натхнення для самовідданої праці на благо району та держави. Господньої милості, підтримки у добрих починаннях,  миру та взаєморозуміння кожній родині. Бажаю всім щастя і радості, віри і благополуччя!

Христос Воскрес!

Голова райдержадміністрації   Микола Кочин

Преглядів: 1321  2013-05-05

СПІВПРАЦЯ ПОЛІПШИТЬ ОБІЗНАНІСТЬ