Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Українська економіка встояла під тиском світової кризи

Житомирщина демонструє позитивні показники соціально-економічного розвитку, які стають запорукою покращення добробуту людей

Потужна фінансово-економічна криза  змінює багато параметрів суспільного життя, примушуючи затягувати паски, усюди, і у країнах  Євросоюзу також. Для всієї української влади, для влади Житомирщини  вона стала серйозним випробуванням на міцність. Проте, попри всі песимістичні прогнози і очікування, завдяки послідовній реалізації соціально-економічних програм Президента, влада цей іспит витримала.

Преглядів: 692  2013-09-04

В районі проводиться цілеспрямована робота по нарощуванню економічного потенціалу

Фінансово-економічна криза, що розпочалася у 2007 році, в тій чи іншій мірі вплинула на економіку більшості країн світу. Звісно, що така масштабна криза не могла не зачепити економіку України яка інтегрована в світову економіку. Вона поставила перед владою, бізнесом  і суспільством в цілому складні виклики і завдання, до яких країна виявилася неготовою.

Преглядів: 692  2013-09-04

Президент України закликає всі парламентські сили до порозуміння

Президент України Віктор Янукович закликає всі парламентські сили до порозуміння для вирішення ключових стратегічних завдань, найголовніше з яких – прийняття євроінтеграційних законів.

Преглядів: 642  2013-09-03

Привітання голови РДА з Днем Знань

Шановні вчителі, учні, студенти, батьки!

Щиро вітаю з Днем Знань – святом мудрості та доброти.

Це по особливому урочистий і хвилюючий день з якого починається шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Шлях нелегкий, тернистий, незвіданий але водночас цікавий. Життя в сучасному світі вимагає від людини глибоких знань і широкої ерудиції, готовності до стрімких змін і самовдосконалення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок.

Бажаю всім учасникам навчального процесу міцного здоров’я, щастя, натхнення на працю і навчання, впевненості у власних силах та нових знань.

Голова РДА Микола Кочин

2013-08-31

Привітання голови РДА з Днем підприємця

Шановні підприємці!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем підприємця!

Ефективно працювати в умовах ринку застосовуючи менеджерський талант, вміло вести ділові переговори, приймати вдалі стратегічні рішення – це визначальні риси підприємців. Розвиток підприємництва є запорукою наповнення державної скарбниці, зміцнення економіки, вирішення актуальних соціально-економічних проблем будь-якої держави.

Дякую вам за наполегливу працю та активну громадянську позицію.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, оптимізму, невичерпної енергії, успіхів у бізнесі, надійних партнерів, зростання обсягів виробництва та реалізації товарів і послуг.

Голова РДА Микола Кочин

2013-08-31

Всі працюючі дошкільні навчальні заклади готові до навчального року

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в області проводиться цілеспрямована робота по розвитку мережі дошкільних навчальних закладів.

Преглядів: 637  2013-08-30

проводили акцію «Готуємось до школи»

Протягом серпня місяця, фахівці із соціальної роботи Володарсько-Волинського РЦСССДМ, проводили акцію «Готуємось до школи», спрямовану на виявлення проблем в сім’ях з дітьми та надання в разі потреби необхідної ефективної допомоги.

Преглядів: 660  2013-08-29

Конференція педагогічних працівників району

29 серпня відбулася конференція педагогічних працівників району в якій взяли участь заступник голови РДА Одноворченко О. В., голова районної ради Суліган А. Д., селищний голова смт. Володарськ-Волинський Онофріюк В. Г., начальник відділу освіти райдержадміністрації Ковальчук Л. В., освітяни району.

Преглядів: 702  2013-08-29

На Житомирщині ведеться комплексна робота по підвищенню якості освіти

На виконання доручень Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року ключовими завданнями на найближчий період для освіти Житомирщини буде підвищення якості та забезпечення рівного доступу до загальної середньої освіти, розвиток дошкілля та позашкілля, створення умов для раннього виявлення творчих нахилів дитини, формування фізично здорової особистості, реформування системи інтернатних і професійно-технічних навчальних закладів, підвищення якості вищої освіти, зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів тощо.

Преглядів: 624  2013-08-29

Володарськ-Волинський святкував День незалежності України та День селища

24 серпня у Володарськ-Волинську відбулися урочистості з нагоди Дня незалежності України та Дня селища Володарськ-Волинський.

На святкування прибули делегація з сусіднього Червоноармійського району на чолі з головою РДА Карпінським С. Й. та гості із зарубіжних країн: Литви, Польщі, Білорусії.

Преглядів: 729  2013-08-26