Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Віктор Янукович: Держбюджет-2014 передбачає реалізацію рекордної кількості інфраструктурних проектів

   Державний бюджет на 2014 рік передбачатиме реалізацію рекордної кількості інфраструктурних проектів. Про це Президент України Віктор Янукович сказав в інтерв’ю представникам українських ЗМІ.

  За словами Віктора Януковича, у 2014 році розпочнеться реалізація низки проектів, розроблених, зокрема, з Російською Федерацією. «Нас очікує будівництво разом із Росією двох блоків на Хмельницькій АЕС. Нас очікує будівництво заводу з виробництва ядерного палива в Кіровоградській області», - підкреслив він.

 

Преглядів: 419  2013-12-20

Бюджет-2014 передбачатиме 6 млрд гривень на повернення заощаджень вкладникам Ощадбанку СРСР

    У Державному бюджеті 2014 року буде передбачено 6 млрд гривень на повернення заощаджень вкладникам Ощадбанку СРСР. Про це Президент України Віктор Янукович сказав в інтерв’ю представникам українських ЗМІ.

Преглядів: 472  2013-12-20

В. Янукович: Пауза в підписанні Угоди про асоціацію необхідна для узгодження умов створення ЗВТ з ЄС

    Україна взяла паузу в підписанні Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС для того, щоб вирішити проблемні економічні питання й напрацювати механізми захисту національного товаровиробника. Про це Президент України Віктор Янукович сказав в інтерв’ю представникам українських ЗМІ.

Преглядів: 403  2013-12-20

Україна продовжує роботу над лібералізацією візового режиму з ЄС - Глава держави

  Українська влада продовжує роботу над лібералізацією візового режиму з Європейським Союзом, наголошує Президент України Віктор Янукович.

Преглядів: 467  2013-12-20

НА КРИЛАХ НАДІЇ

   З метою реалізації в районі завдань та доручень Президента України щодо захисту прав дитини Володарсько-Волинський РЦСССДМ, з 16 по 22 грудня, проводить акцію «На крилах надії», спрямовану на всебічну підтримку дітей, залучення їх до активного творчого життя, розвитку талантів та упередження негативних явищ.

Преглядів: 510  2013-12-18

Укладено угоду про співпрацю між Історико-краєзнавчим музеєм с.Рижани та Музеєм історії м.Києва

   Коли влітку цього року депутат Верховної Ради України від нашого округу Віталій Журавський перебував у Рижанській гімназії з приводу допомоги з ремонтом приміщення, він відвідав Історико-краєзнавчий музей, що знаходиться у цьому закладі. Віталій Станіславович був захоплений тією титанічною роботою, яку виконали учительський та учнівський колективи Рижанської гімназії під мудрим керівництвом тоді заступника директора з виховної роботи (а нині – сільського голови) Лідії Вербило, побачив, з якою любов’ю та самовідданістю створені Лідією Леонідівною тематичні експозиції, досвідченим оком оцінив зміст і наповненість краєзнавчої скарбниці. Тоді він пообіцяв надати методичну допомогу для розвитку та збагачення цього музею.

Преглядів: 526  2013-12-17

Президенти України та Росії обговорили питання торговельно-економічних відносин

   Відновлення обсягів торгівлі між Україною і Російською Федерацією потребує активних дій з боку обох держав. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час зустрічі з Президентом РФ Володимиром Путіним у Москві.

   «Те падіння обсягів взаємної торгівлі, яке у нас відбулося за останні два роки… воно вимагає сьогодні екстреного втручання. І я думаю, що цю роботу ми в найближчій перспективі зможемо скоординувати, і не тільки між нашими державами, Росією і Україною, але і з іншими країнами СНД, щоб повною мірою запрацювала зона вільної торгівлі», - сказав Віктор Янукович.

Преглядів: 518  2013-12-17

У Житомирському обласному ЦСССДМ відбудеться "гаряча телефонна лінія"

   Важливим завданням державної соціальної політики Президент України Віктор Янукович визначає захист прав та інтересів дитини, що є одним із найважливіших завдань Української держави, адже ставлення до дітей, їхніх прав і свобод, повага до їхньої людської гідності якнайточніше відображають рівень гуманності й цивілізованості суспільства.

Преглядів: 632  2013-12-16

Міжнародний день боротьби з корупцією

   Міжнародний день боротьби з корупцією оголошений ООН 9 грудня 2003 року в день відкриття для підписання Конвенції ООН проти корупції. Вперше був відзначено 9 грудня 2004 року. У 2001 році в Мексиці відкрилася всесвітня конференція, присвячена підписанню Конвенції ООН проти корупції.

Преглядів: 510  2013-12-16

Глава держави: Протистояння має бути зупинено, життя у країні має увійти у стабільне русло

   Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості об’єктивного розслідування подій під час масових акцій, зокрема сутичок мітингувальників із представниками правоохоронних органів.

  «Моя позиція полягає в тому, що винні повинні бути покарані. А випадкові люди, учасники цього дійства - і 30-го (листопада), і інших днів - повинні бути амністовані», - сказав Віктор Янукович під час засідання Загальнонаціонального круглого столу «Об’єднаємо Україну».

 

Преглядів: 499  2013-12-14