Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Раннє виявлення проблемних сімей та вчасне надання їм підтримки – головне в роботі РЦСССДМ

    Протягом цього тижня спеціалісти та фахівці із соціальної роботи Володарськ-Волинського РЦСССДМ активізують свою діяльність з пріоритетних питань державної політики. Зазначу, що в центрі розроблені заходи по реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки.

Преглядів: 710  2013-10-14

Реалізація в районі медичної реформи перебуває під постійним контролем керівництва райдержадміністра

   Охорона здоров'я є надзвичайно важливою галуззю країни, яка знаходиться в центрі уваги державної політики та Президента України Віктора Януковича. Про це, зокрема, свідчить ряд рішень, доручень та Указів Глави держави.

   Районна державна адміністрація спільно з органами місцевого самоврядування вживає заходів для виконання завдань і доручень Президента України з модернізації медичної галузі щодо забезпечення громадян якісними медичними послугами.

Преглядів: 637  2013-10-11

Упередження злочинності – головне в роботі працівників РВУМВС та соціальних служб

   На виконання рішень колегії РДА, директор РЦСССДМ  Осадчук Н. П. взяла участь у нараді працівників РВУМВС. Надія Петрівна звернулася з закликом до активізації співпраці, акцентуючи увагу на захисті дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, підвищення відповідальності батьків за виховання дітей та проведенню спільних заходів із підлітками з питань недопущення правопорушень.

Преглядів: 609  2013-10-11

Звітувати з єдиного внеску можна в електронному вигляді

   Звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування до органів Міндоходів можна надсилати в електронному вигляді.

   За словами фахівців Міністерства, такий формат звітування зекономить платникам час та кошти. Адже в паперовому вигляді звітність потрібно подавати особисто лише до Центрів обслуговування платників податків, надіслана поштою вона не приймається.

Преглядів: 655  2013-10-10

Соціальний захист людей похилого віку і ветеранів – головне завдання влади

       9 жовтня 2013 року в залі засідань районної ради відбувся IV виїзний спільний пленуму обласної організації ветеранів України та колегії департаменту охорони  здоров’я облдержадміністрації.

       В роботі засідання брали участь голова Житомирської обласної державної адміністрації Рижук С. М., голова Житомирської  обласної ради Запаловський Й. А., голова обласної організації ветеранів України Каширін М. Л., заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Кобилінський С. В., представник організації ветеранів України Будник В. П., голова Володарсько-Волинської  районної державної адміністрації Кочин М. К., голова Володарсько-Волинської районної ради Суліган А. Д., голова  Володарсько-Волинської районної організації ветеранів України Павицька Н. П., голови районних організацій ветеранів, голови територіальних громад району і первинних організацій ветеранів, керівники районних управлінь та відділів.

Преглядів: 700  2013-10-09

Господарський комплекс району готовий до роботи в осінньо-зимовий період – звітували на колегії РДА

   Зважаючи на погіршення погодних умов, постала необхідність розпочинати опалення приміщень навчальних закладів, лікарень та ФАПів на два тижні раніше ніж зазвичай. Саме це питання і було ключовим на колегії райдержадміністрації.

Преглядів: 650  2013-10-07

Привітання голови РДА з Днем працівників освіти

Шановні освітяни! 

      Щиро вітаю вас з професійним святом!

  Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, великий талант і покликання сіяти мудрість та знання. Сердечно дякую за невтомну працю, любов до дітей і рідного краю, за творчий пошук і щедрість душі.

  Бажаю вам міцного здоров’я, щастя і достатку, здійснення найзаповітніших мрій, щирої радості, стриманості та великого терпіння. Нехай вас і ваших учнів завжди об’єднує одна мета – зведення величного храму науки, а життя виставляє лише найвищі оцінки.

Голова РДА  Кочин М. К. 

  2013-10-05

Аграрії працюють в інтересах людей

   Сільське господарство було і залишається одним із важливих сфер розвитку економіки, а селянська праця – основою його життя. Нелегко сьогодні працювати на землі, та тільки завдяки наполегливій роботі аграріїв, умілому їх господарюванню, досягнення в цій галузі стають все більш вагомими та загальновизнаними.

Преглядів: 939  2013-10-02

Діти - наше майбутнє

    30 вересня 2013р. Володарсько-Волинським РЦ СССДМ організовано святкове засідання групи взаємопідтримки для  прийомних батьків та батьків – вихователів.

 За солодким столом присутні обговорювали досвід виховання дітей, розповідали про проблеми в родинах та шляхи їх подолання.

 

Преглядів: 640  2013-10-01

01 жовтня вшановували людей похилого віку

   01 жовтня у Володарськ-Волинську управлінням праці та соціального захисту    населення РДА за ініціативи керівництва і працівників територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володарсько-  Волинського району організовано святкування Міжнародного дня людей  похилого віку.

Преглядів: 628  2013-10-01