Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Фестиваль дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят»

    На виконання Указу Президента України від 28 грудня 2013 року   № 756/2012 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» пункту 6 плану заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості, затвердженого розпорядження Кабінету Міністрів від 04лютого 2013 року № 74-р у районі 30 травня 2013 року проведено І етап Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят».  

Преглядів: 718  2013-06-03

Об’єднання податкових та митних органів створить ряд переваг для бізнесу

     «Основне завдання Міністерства доходів і зборів –  адміністрування податків, зборів, митних платежів та єдиного соціального внеску, надання послуг громадянам і бізнесу та, як наслідок, забезпечення наповнення доходної частини бюджету», - сказав в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Житомирській області Геннадій Козак під час «круглого столу» з представниками бізнесу і ЗМІ регіону, присвяченого презентації новоствореного міністерства.

    Геннадій Козак підкреслив, що об’єднання в одній структурі податкових та митних органів ніяким чином не створить дискомфорту для бізнесу. Навпаки, суб’єкти господарювання отримають ряд переваг: спрощення процедур отримання адміністративних послуг, підвищення якості, комплексність податкового та митного сервісу; скорочення кількості часу на обслуговування в державних органах тощо.

  

Преглядів: 636  2013-06-03

Засідання колегії районної державної адміністрації

    31 травня 2013 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням Миколи Кочина.

В роботі колегії взяли участь члени колегії, запрошені керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови.

На порядок денний були винесені актуальні питання життєдіяльності району.

    

Преглядів: 701  2013-05-31

Родинне відчувать тепло

    28 травня 2013 року в районному центрі відбувся святковий захід «Родинне відчувать тепло», організаторами якого виступили – Володарсько-Волинська селищна рада, громадська організація «Жіночий територіальний центр», центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  та відділи  райдержадміністрації:  у справах сім’ї молоді та спорту і культури та туризму. Святковий захід приурочили Дню матері, Дню захисту дітей та 10-ій річниці від дня створення громадської організації «Територіальний жіночий центр».

В рамках свята пройшов конкурс малюнку на асфальті, спортивні змагання «Веселі старти», майстер-класи та виставка дитячої творчості.

    Мама, діти – це родина, маленька складова громади, суспільства, держави. Від мудрості, розважливості, зрештою відповідальності батьків перед соціумом залежить виховання їх діток. Ті соціальні цінності, пріоритети, цілі які матиме людина в житті закладаються з самісінького дитинства

Преглядів: 674  2013-05-28

Апаратна нарада

     27 травня 2013 року під час проведення апаратної наради начальник відділу освіти Лілія Ковальчук доповіла про завершення навчального процесу та успішне проведення свята останнього дзвоника в школах району. Цього року в районі 345 випускників 11 класу з них 12 учнів закінчили навчання з золотою медаллю та один із срібною. 394 школярі випускники 9 класів – 26 з них отримають атестат з відзнакою. Відсьогодні стартувала компанія по оздоровленню дітей в літніх пришкільних таборах. Наразі всі об’єкти готові до прийому школярів. В червні буде проведено навчання та обмін досвідом між Володарсько-Волинським

Преглядів: 677  2013-05-27

Негативні наслідки заробітної плати у «конвертах»

Однією з найболючіших проблем нашого сьогодення та “чорною плямою” суспільства є виплата заробітної плати” у конвертах”. Питання виплати офіційної, прозорої зарплати сьогодні дуже актуальне. Адже більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати офіційну (часто мінімальну) та неофіційну (значно вище мінімальної) зарплатню.  Трапляється, що вони навіть не знають про те, що їхня “прозора” зарплата значно відрізняється від тієї, яка записана у відомості.

Ця різниця з’ясовується згодом, коли працівнику потрібна довідка про доходи, наприклад, для отримання кредиту

 

Преглядів: 585  2013-05-26

Свято останнього дзвоника

Дорогі випускники, школярі, вчителі, батьки!

Вітаю вас зі святом останнього дзвоника.

   Для молодших школярів – це початок літніх канікул, тож нехай вони будуть для вас цікавими та сповненими яскравих вражень. Бажаю вам гарно відпочити, відновити фізичні сили перед початком нового навчального року.

   Для 345 юнаків та дівчат – випускників нашого району цей шкільний дзвоник справді останній. Бажаю вам шановні випускники впевнено крокувати до обраної цілі опанування майбутньої професії, сміливості та наполегливості в досягненні мети. А ваші успіхи будуть найбільшою нагородою вашим вчителям та батькам, які віддавали вам всю свою любов, прививали прагнення до прекрасного, до знань, до добра.

   Велика подяка вчителям, які передають учням всі свої знання, життєвий досвід, формують у дітей патріотичні цінності, прагнуть виховати високоосвічених та духовно багатих громадян.

   Бажаю всім міцного здоров’я, добра, благополуччя, успіхів та натхнення!

    Голова РДА Микола Кочин

Преглядів: 722  2013-05-24

Районні змагання

18 травня 2013 року пройшли районні змагання «Зірниця» організаторами яких були відділи РДА: освіти; у справах сім’ї, молоді та спорту; з питань надзвичайних ситуацій. Спортивне свято розпочалося з вітальної промови начальника відділу освіти Лілії Ковальчук, після чого команди розійшлися по етапах. В змаганнях взяли участь учні загальноосвітніх шкіл району у складі 21-ої команди. Кожна команда об’єднує 12 учасників. Змагання проходили у вісьми етапах під наглядом суворої суддівської колегії головою якої був 

Преглядів: 689  2013-05-23

Фестиваль хореографічного мистецтва «Поліська Терпсіхора»

19 травня 2013 року в будинку культури смт. Іршанськ відбувся обласний фестиваль хореографічного мистецтва «Поліська Терпсіхора», в якому взяли участь 23 художні колективи області. 

Гран-прі фестивалю виборов танцювальний колектив з м. Бердичева «Явір»

Преглядів: 817  2013-05-22

Працювати з користю для справи

22 травня 2013 року на базі КВІ проведено відеолекторій «Правда про СНІД» для засуджених без позбавлення волі з метою упередження захворюваності на ВІЛ. Спеціаліст центру Кучер О.В.

Преглядів: 685  2013-05-22