Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Новини
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

До уваги керівників і бухгалтерів підприємств, організацій, установ, приватних підприємців, голів комісій із соціального страхування

З 1 серпня 2017 року  розпочало свою діяльність Хорошівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Житомирській області (ідентифікаційний код 41431425).

Преглядів: 20  2017-08-07

Грошове утримання військовослужбовців буде збільшено – Глава держави

Президент Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди Дня Повітряних Сил повідомив про збільшення грошового утримання військовослужбовців Збройних Сил України певних спеціальностей.

Преглядів: 17  2017-08-07

Про виконання бюджету Хорошівського району у 1-ому півріччі 2017 року

Протягом 1-ого півріччя 2017 року до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло 4 020,6тис.грн. власних доходів,  що на 1 655,1тис.грн. більше ніж затверджений плановий показник органами місцевого самоврядування, додатково до розрахункової норми надійшло 828,0тис.грн..

Преглядів: 22  2017-08-07

Представники малого і середнього бізнесу можуть реалізувати бізнес-проекти із частковим відшкодуванням з обласного бюджету

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів.

Про це повідомляє департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації.

Преглядів: 21  2017-08-02

Рекордний липень 2017: ОСББ скористалися «теплими кредитами» майже на 30 млн грн., що в 4 рази більше ніж у липні 2016 року

Влітку 2017 року ОСББ вразили своєю активністю та високим інтересом до енергоефективних заходів. Так, у липні 86 ОСББ та ЖБК залучили «теплих кредитів» на суму 29,1 млн гривень. Це в 4 рази перевищує показник аналогічного періоду минулого року, коли ОСББ використали на енергоощадність лише 7 млн гривень.

Преглядів: 22  2017-08-01

Президент підписав Закон «Про Конституційний Суд»: Це суттєво підвищить рівень захисту конституційних прав громадян

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про Конституційний Суд України», який був прийнятий Верховною Радою 13 липня.

Глава держави наголосив, що підписаний документ є складовою частиною судової реформи, яка спрямована на забезпечення права громадян України на справедливий суд.

Преглядів: 23  2017-08-01

Як жителям області отримати безвідсотковий кредит на сонячні електростанції «під ключ»

АТ «Укргазбанк» у Житомирській області пропонує населенню безвідсотковий кредит на сонячні електростанції. Крім цього, жителі області мають можливість отримати відшкодування з обласного бюджету.

Про це повідомив директор Житомирської обласної дирекції АТ «Укргазбанку» Юрій Давидюк.

Преглядів: 22  2017-07-31

Підприємці Житомирщини можуть отримати відшкодування за вирощування льону та гречки

Сільськогосподарські підприємства області, які вирощують льон та гречку, мають можливість отримати кошти з обласного бюджету. Дотації на виробництво льону у сумі 2,5 млн грн та гречки у сумі 0,8 млн грн передбачені Програмою розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки.

Преглядів: 23  2017-07-31

Петро Порошенко підписав Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»

28 липня Глава держави підписав довгоочікуваний Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

«Цей Закон запроваджує в Україні обов’язковий облік тепла і води. Завдяки цьому споживач платитиме лише за використані ресурси, а монополіст  вже не зможе перекладати на споживача необґрунтовані понаднормові втрати. Крім цього, облік дозволить  контролювати енергоспоживання, стимулюватиме до ощадливого використання тепла і води. Це, у свою чергу, впливатиме на зменшення рахунків за комунальні платежі», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та нагадав, що Закон розроблено у тісній співпраці з Агентством з метою імплементації низки статей Директиви 2012/27/ЄС про енергетичну ефективність.

Преглядів: 21  2017-07-28

Галина Ширченко зустрілася з представниками аграрної галузі району

Голова РДА Галина Ширченко провела нараду з сільгоспвиробниками району, учасниками якої були голова районної ради Андрій Ющенко, начальник управління соціально-економічного розвитку РДА Олександр Костромін, начальник центру надання адміністративних послуг РДА Інна Мороз та запрошені керівники агроформувань.

Преглядів: 40  2017-07-28