Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Пам’ятка фізичній особі-підприємцю з питань закриття підприємницької діяльності

Відповідно до пп.6 п.11.22 розділу XI Наказу Міністерства фінансів України № 1588 від 09.12.2011 року (із змінами та доповненнями від 18.03.2016 року) після державної реєстрації припинення підприємницької діяльності у фізичної  особи  не припиняються її зобов’язання, що виникли під час провадження підприємницької діяльності, та не змінює строків, порядків виконання таких зобов’язань та застосування санкцій за їх невиконання.

Преглядів: 20  2017-06-15

Рятувальники району застерігають: якщо не впевнені у своїх силах – не купайтеся!

Розпочався купальний сезон, який для багатьох необачних мешканців обертається трагедією. 2017 рік вже приніс нові жертви – з початку року на ставках та річках області загинуло 5 осіб.

Преглядів: 12  2017-06-15

Чи застосовується РРО при продажу б/у телефонів?

Хорошівське відділення Коростенської ОДПІ нагадує, що згідно з п. 296.10 ст. 296 Кодексу РРО не застосовуються платниками єдиного податку першої, другої і третьої груп (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 000 000 гривень.

Преглядів: 9  2017-06-15

Ігор Гундич представив голову Хорошівської РДА

Сьогодні, 15 червня у ході робочої поїздки до Хорошівського району голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич  представив новопризначеного голову Хорошівської районної державної адміністрації  Галину Іванівну Ширченко.

Преглядів: 23  2017-06-15

Документ, що підтвердить про непридатну нерухомість

Відповідно до п.п. «ґ» п.п. 266.2.2 п. 266.2 ст. 266 Податкового кодексу України не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, житлова нерухомість непридатна для проживання, в тому числі у зв’язку з аварійним станом, визнана такою згідно з рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад.

Преглядів: 9  2017-06-14

Уряд спростив процедуру переведення дачних і садових будинків у жилі

Відтепер українцям буде простіше перевести свої дачні й садові будинки у жилі. Ми спростили й удосконалили відповідні процедури.

Про це повідомив під час засідання Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови.

Преглядів: 12  2017-06-14

Дотримуйтеся правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі

Спекотне літо сприяє відпочинку на природі. Більшість громадян виїжджає до води, у ліс. На жаль, на відпочинку люди забувають про правила поведінки у лісі, спричиняючи пожежі.

Преглядів: 14  2017-06-13

Призначено голову Хорошівської РДА

Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження, яким призначив голову Хорошівської районної державної адміністрації.

Преглядів: 65  2017-06-12

Пам’ятка для українців щодо перетину кордонів з ЄС

Після запровадження безвізового режиму громадяни України мають змогу подорожувати до держав-учасниць Шенгенської угоди без необхідності отримання в’їзної візи держави призначення.

Безвізовий режим дозволяє короткотермінове перебування в державах-членах ЄС та інших державах-учасницях Шенгенської угоди до 90 днів протягом 180 днів.

Преглядів: 17  2017-06-12

Всі суми ПДВ, підтверджені камеральними перевірками, відшкодовуються автоматично

З початку впровадження Електронного реєстру відшкодування ПДВ, тобто з 1 квітня цього року, майже всі заявлені до повернення суми відшкодовуються протягом місяця за результатами камеральних перевірок. Про це заявив в.о. Голови ДФС Мирослав Продан під час засідання Американської торгівельної палати в Україні, яке відбулося 30 травня 2017 року.

Преглядів: 22  2017-06-09