Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Ігор Гундич: Поки я керівник – люди будуть працювати так, як я бачу

11 керівників підрозділів та апарату ОДА «пішли у вільне плавання» за минулий рік.

Про це розповів сьогодні, 30 листопада, голова ОДА Ігор Гундич під час прямого ефіру на Житомир.info.

Преглядів: 15  2017-11-30

Ігор Гундич підписав розпорядження про децентралізацію доріг

Голова ОДА Ігор Гундич затвердив склад комісії, яка проводитиме децентралізацію управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.

Відповідне розпорядження № 465 підписав керівник області 28 листопада.

Преглядів: 15  2017-11-30

Подбайте про безпеку Ваших батьків!

Багато хто з нас народився та виріс в селі, поїхав у місто навчатися, потім знайшов роботу, обжився. Тепер у Вас своя сім’я і турботи, зустрічі з батьками відбуваються тільки під час вихідних або відпусток. А чи давно Ви відвідували своїх батьків?

Преглядів: 21  2017-11-29

З 1 грудня 2017 року підвищується прожитковий мінімум та соціальні виплати

З 1 грудня 2017 року підвищується  прожитковий мінімум до 1700 грн на одну особу на місяць, тож відповідно зростуть і всі соціальні допомоги, які до нього прив’язані.

Про це повідомляють фахівці відділу державних соціальних допомог департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

Преглядів: 22  2017-11-29

Із загиблим воїном 95-ої десантно-штурмової бригади Максимом Перепелицею прощалися в день його народження

Сьогодні, у Житомирі, прощалися з загиблим в АТО Максимом Перепелицею.

Молодого хлопця, життя якого обірвалося в самому розквіті, за дивним збігом долі проводжали в останній путь в день його народження, 28 листопада Максиму виповнилося 27 років.

Преглядів: 27  2017-11-28

Ігор Гундич після перевірки робіт у Словечанській школі доручив розірвати договір із підрядником та зобов’язав його компенсувати збитки

Упродовж 2 тижнів із підрядником, який працював у Словечанській школі і допустив через незавершені роботи підтоплення закладу дощем, Житомирська ОДА розірве договір.

Про це повідомив голова ОДА Ігор Гундич після огляду об’єкту та перевірки виконання його доручення.

Преглядів: 20  2017-11-28

Павло Розенко: Із 1 грудня 2017 року зросте розмір соціальної допомоги для людей з інвалідністю

1 грудня 2017 року зросте розмір близько 10 видів соціальних виплат для людей з інвалідністю.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Преглядів: 19  2017-11-27

Прикордонна служба України запрошує на військову службу за контрактом

Державна прикордонна служба України проводить набір на військову службу за контрактом.

ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ У ПРИКОРДОННИКАХ

КОНТРАКТНА СЛУЖБА за першим контрактом

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ від 7000 грн.

Преглядів: 33  2017-11-23

Вшанували пам’ять загиблих за свободу України

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року.

Преглядів: 54  2017-11-21

Виступ Президента України під час церемонії перейменування Високомобільних десантних військ у Десантно-штурмові війська ЗСУ

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи. Рівно чотири роки тому наша молодь, наші студенти стали першими, хто в шляхетному пориві, з юнацькою щирістю і відвертістю вийшли на Майдан з вимогою: не звертати з європейської дороги на російські манівці. Патріотичний порив молодого покоління знайшов потужний відгук у серцях українців. І мільйони громадян заполонили вулиці й площі столиці та багатьох інших міст.

Преглядів: 38  2017-11-21