Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Новини
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини

Хорошівський районний сектор застерігає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань

На даний час в експлуатації у побуті знаходиться безліч електронагрівальних пристроїв кустарного, тобто саморобного виготовлення різної конструкції та призначення, часто зроблених без дотримання елементарних вимог пожежної безпеки. Єдина ціль, яка при цьому переслідується, це підвищення потужності електронагрівального приладу та отримання від нього максимальної кількості тепла.

Преглядів: 17  2017-10-06

Укргідрометцентр повідомляє про погіршення погодних умов

За даними Українського гідрометеорологічного центру, в період з 5 по 6 жовтня 2017 року очікуються погіршення погодних умов на території України.

Преглядів: 18  2017-10-06

Ігор Гундич підписав розпорядження про виділення 4 млн. грн резервних коштів для населення Бердичівського району

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич підписав розпорядження «Про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету».

Кошти виділяються у зв’язку із надзвичайною ситуацією у Бердичівському районі для подолання наслідків аномального граду.

Преглядів: 21  2017-10-05

Ігор Гундич хоче зобов’язати Держгеокадастр надавати пріоритет учасникам АТО з Житомирщини в оформленні земельної документації

Голова ОДА Ігор Гундич ініціює перед депутатами обласної ради розгляд питання щодо розподілу земель сільськогосподарського призначення насамперед серед учасників АТО.

Преглядів: 25  2017-10-04

Ігор Гундич доручив розпочати опалювальний сезон у районах області та першочергово підключити соціальні об’єкти. Розпорядження

Голова ОДА Ігор Гундич доручив головам райдержадміністрацій та рекомендував керівникам міст та ОТГ розпочати опалювальний сезон 2017/2018 рр., враховуючи кліматичні умови.

Преглядів: 23  2017-10-04

Верховна Рада ухвалила закон про підвищення пенсій

Верховна Рада України в рамках розгляду запропонованої Урядом пенсійної реформи ухвалила проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій (№6614). За відповідне рішення проголосували 288 народних детутатів

Преглядів: 20  2017-10-04

Знайомство з культурною спадщиною району

03.10.2017 року  Хорошівським РВ з питань пробації спільно з працівниками Хорошівського районного будинку культури проведено культурно-освітній захід  з підобліковими засудженими районного відділу пробації.

Преглядів: 23  2017-10-03

Розпочався V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

У вересні 2017 року розпочався V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який триватиме до березня 2018 року.

Про це повідомляє Міністерство культури України.

Есе має виражати індивідуальні погляди автора на запропоновану тему. У співвідношенні об’єму та функції есе має межувати, з одного боку, зі статтею та літературним нарисом, з іншої – з власними роздумами. Есеїстичному стилю притаманні образність, асоціативність мислення.

Преглядів: 18  2017-10-03

Оновлено довідник типів об’єктів оподаткування для подання форми №20-ОПП

Хорошівське відділення Коростенської ОДПІ інформує, що 04.09.2017 Державною фіскальною службою України оприлюднено новий довідник типів об’єктів оподаткування для подання форми №20-ОПП.

Преглядів: 21  2017-10-03

Досудова доповідь – справедливе рішення суду

Що таке досудова доповідь?

Законодавцем визначено, що досудова доповідь – це формалізована інформація, що характеризує обвинуваченого, з метою прийняття судом рішення про міру його відповідальності.

Для чого потрібна досудова доповідь?

Як відбувається підготовка досудової доповіді?

Преглядів: 22  2017-10-02